Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja jestem zaskoczony wysoką frekwencją na tym marszu? Wiadomo że 500 k to nie było, ale według ratusza zebrało się ich 35 tysięcy. Pizga zimnem, środek tygodnia, trzeba bronić polityków którzy mają na ciebie #!$%@?, a i tak znalazło się 35 tysięcy osób które tam poszło z własnej nieprzymuszonej woli, niektórzy nawet specjalnie w tym celu przejechali dziesiątki kilometrów. Łeb mnie boli jak o tym myślę.
#bekazpisu #sejm #tvpis
  • 32
@1polbol oni zwozili wszystkich z całej Polski, często groźbą do tego kościoły organizowały wycieczki, kluby miłośników gazety polskiej itd. Średnia wieku oscylowała w okolicach 65 lat, a karetka jeździła tylko od jednego emeryta do drugiego. Na sam koniec zafundowali spacerek po mrozie pod Kancelarię Premiera. Podejrzewam, że część ich elektoratu nie zobaczy już wiosny.
dzisiaj było napewno 50k ludzi bo tyle doliczyła się policja. 80% było przywiezione darmowymi autokarami. Tak samo jak ci na marszu Tuska.


@Tomekmoskwa: Niech bedzie jak piszesz. 50k. 80% z tego to 40k. Co oznacza ze cale 10k przyszlo z wlasnej inicjatywy. WOW

Na marszu tusku bylo (nikt nie wie ile) ale 500k to w miare bezpieczne stwirdzenie. Czyli masz x10.

I nawet stosujac Twoje fikolki to mamy ze 10x wiecej
@gorzki99: ale mordo. Środek tygodnia. Zima. -6st. Z dnia na dzień i powód taki średni a frekwencja bardzo dobra. Tusk miał środek lata, kilku tygodniowa reklamę w TVN24. Bilbordy poklejone na mieście. I co najważniejsze grał u siebie bo Warszawa to jego elektorat. Większość osób tylko wyszła przed blok i była na miejscu. Poczekaj na protesty przeciwko wprowadzeniu euro czy jakieś głębszej integracji z EU. Sam pojadę za własne pieniądze swoim
@Tomekmoskwa: Ale mordo. Uczysz mnie manipulowac? Jaja se robisz :) Za dlugo juz jestem na stanowiskach gdzie mam pod soba ludzi a jednoczesnie jestem rozliczany z wykonu tych ludzi. Przykro mi miras - nie tedy droga :)

Środek tygodnia


A ktos bronil zrobic w weekend? BTW fajny mem widzialem: Dlaczego pis organizuje marsz w srodku tygodnia a tusk w weekend? Bo wyborcy tuska pracuja.

i powód taki średni


:DDDD rob inbe
Jesli chodzi o liczenie sie na ulicy to PO zawsze przegra


@Tomekmoskwa: to akurat wszyscy wiedzą że jak się ktoś szlaja po ulicach albo śpi zaszczany pod mostem to elektorat pis