Wpis z mikrobloga

@dziadeq: Przeszczep i doczepy jak u bab ( ͡ ͜ʖ ͡)

Z tego miałem bekę największą jeśli mowa o trans. Tylko ja się zastanawiałem nad takimi (zdjęcie) jak to będzie XD a u nas to większość wygląda jak RAFAŁlala ( ͡ ͜ʖ ͡)

A i jeszcze facetowi bebzon rośnie przeważnie jak nie ćwiczy a jak ćwiczy to wiadomo muskulatura XD
Zwierz33 - @dziadeq: Przeszczep i doczepy jak u bab (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Z tego miałem bekę ...

źródło: GDpkVHRWEAAdl60

Pobierz
@dziadeq: Mnie jeszcze jedna rzecz rozwala te transy jak są pro (jak to z zdjęcia) to zwykle za młodu mega wyglądają a później wszystko zacznie wisieć. Pałka to samo a żeby działała to teścia trzeba by walić a wiadomo co to spowoduje XD Włosy swoją drogą.
To te pro mogą gorzej wyglądać niż stara gruba baba brzydka a co dopiero Ci lipni XD

Tego nie oszukasz bo wizualnie może i zmiany
@ladykagami: No jak uległy to nie chce żeby działało ale większość jakoś nie usuwa z jakiegoś powodu. I pewnie większość woli być transami a nie 100 % w babę czyli ostateczna operacja XD
@Zwierz33: Nie usuwają bo ich nie stać lub się boją. Niektórym to też po prostu nie przeszkadza tak bardzo jak innym, zwłaszcza że to i tak sztucznie stworzona pochwa i w 100% nie odda wszystkiego. Taka operacja jest cholernie droga i skomplikowana (a co za tym idzie trochę niebezpieczna), a nie pomaga w tym fakt że takie osoby często przez swoją sytuację mają problem z pieniędzmi, mieszkaniem (z którego potrafią być