Wpis z mikrobloga

Pomóżcie chłopu w wieku 30+ znaleźć dobre, nawilżające kosmetyki.
W pracy mam bardzo suche powietrze, przez co mam bardzo suchą skórę. Najgorzej jest z dłońmi i twarzą, ale też na głowie to zauważyłem. Szukam szamponu, żelu pod prysznic, kremu do twarzy i do rąk, które można stosować na co dzień i są łatwo dostępne (drogerie, apteki itp.).
Zależy mi, żeby po użyciu kremu nie zostawało uczucie "tłustej" skóry.
#kosmetyki #higiena #rossmann #zdrowie #pielegnacja
  • 7
  • Odpowiedz
@inko-gnito ja mam 30+ i problemy skórne. Ostatnio przerzuciłem się na szampon ze stajni Ziaja med do skóry AZS i do tego na dłonie krem tej samej serii - daje radę.

A i miliona monet nie kosztuje
  • Odpowiedz
@inko-gnito: w aptekach można dostać kremy emotopic, szczególnie dobry jest krem nawilżający na egzemę (czerwony napis egzema na opakowaniu). Drugi krem nawilżający, który mógłbym ci polecić to Ziaja kuracja lipidowa krem naprawczy na dzień i na noc (w butelce 80ml). Problem w tym, że on jest tylko w sklepach Ziaja lub online. Żel pod prysznic solverx atopic z hebe lub żel pod prysznic dla dzieci aa baby z Rossmana. Krem do
  • Odpowiedz
@inko-gnito: Bez uczucia tłustej skóry się nie da.
Na noc myj twarz jakimś delikatnym żelem do mycia twarzy i smaruj tym:

https://www.hebe.pl/orientana-regenerujacy-krem-do-twarzy-na-dzien-i-noc-50-g-000000000000275782.html

Na dzień się nie nadaje wbrew temu co piszą bo skóra się bardzo świeci przez 2-3h.

Z żeli pod prysznic to NIVEA Cream Care nie wysusza skóry.
Na głowę jakikolwiek szampon bez SLS i OnlyBio emulsja odżywczo łagodząca do podrażnionej skóry głowy.
Do rąk kremy z mocznikiem (W Rossmanie
  • Odpowiedz