Wpis z mikrobloga

@mitchumi Dobry susz cbd klepie normalnie tylko trzeba zjarać pół grama i podstawa żeby to działało to nie jarać zwykłego. Działanie jest lepsze tego suszu cbd, bo nie ma po nim krzywej jazdy.
dodatkowo legalne :D Właśnie po marihuanie były zawsze krzywe jazdy, że tajniacy, że wszyscy wiedzą o nas, że paliliśmy. Według tego co obecnie twierdzi nauka, to CBD jest niepsychoaktywne, czyli, że nie zmienia nam chwilowo sposobu postrzegania świata.
Moja obawa na dłuższą metę, to czy faktycznie codzienne palenie suszu CBD nie będzie uzależniać?
Z doświadczenia na sobie zauważyłem na szczęście, że można z dnia na dzień np 2 tygodnie nie wapować nic.
@mitchumi: zrozumiałem, że Vape Amnesia. Tego mamy duży wybór. Z suszem cały czas czekamy, bo chłopaki się w medyczniaka bawią. Co do Twojej Amnesii, to za mało danych ale na pewno to nie jest Amnesia:D producenci tak kopiują nazwy z indyjskich - najczęściej na sprowadzanych z za granicy kwiatkach. A tutaj to temat rzeka od zawyżania poziomu cbd sztucznie ( lub tylko na papierze) po płukania z thc ( i szkodliwe