Wpis z mikrobloga

W czym problem? Jak ktoś uważa, że osoby z downem nie powinny być posłami, to nie ma prawa się modlić?


@dendrofag


@Headcrab_B: Nie, ale ja tutaj widzę lekką hipokryzję między głoszeniem poglądów, że każde życie jest zajebiście ważne, a potem jak się trafi na osobę z zespołem downa to przyrównuje się ją do zwierzęcia.

@saakaszi: Fajny gif, ale nie widzę nic skandalicznego w jego komentarzu. Skoro obniżamy wymagania na tyle,
nie wiem, ale na pewno nie do współdecydowania o losie milionów obywateli swojego kraju.


@Headcrab_B:Czyli nie nadaja sie do funkcjonowania w społeczeństwie? W takim razie katolicy jak typ wyżej są obłudni i pełni hipokryzji zabraniając aborcji niechcianych jednostek nieprzystosowanych do życia z powodów genetycznych chorób i jednocześnie uważając ze nie nadają się do zycia w spoleczenstwie i spychając je na boczne tory ¯\(ツ)/¯
@Headcrab_B: jesli katolickim jest porównywanie bliźniego do zwierząt, to ja życzę z całego serca, żeby ta jego śmieszna wiara jednak była prawdą, bo na pewno do nieba nie pójdzie śmieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) by nazwać człowieka zwierzęciem trzeba mieć do tego grube podstawy. Dla mnie takimi zwierzętami są właśnie obłudni katolicy. Obłudni. A nie wszyscy.
Chłop najpierw nazywa ich zwierzętami, a zaraz potem odpala modlitwę.


@mbasasello: nigdzie nie nazwał ich zwierzętami, tylko napisał że obniżanie wymagań może doprowadzić do tego że posłami będą zwierzęta.

Rozumiem, że Wasze zdanie jest takie, że te wszystkie "miłuj bliźniego swego jak siebie samego" to sobie można w dupę wsadzić, byle paciorek był odmówiony ? XD


Jakie wasze? Nie modlę się, ani nie chodzę do kościoła. ¯\(ツ)/¯ Jeśli chodzi o dendrofaga,
@saakaszi: ziobro zaskoczenia, katole są pierwsi do bronienia płodów z zespołem Downa bo "człowiek jak każdy inny i tak chciał Bóg". Ale jak już się taki urodzi, to ze strony katola zero pomocy, wyśmiewanie co to za głupek i trzymanie się z daleka, bo jeszcze się zarazi.
@Krupier: dobra. Skończ #!$%@?ć to pseudomądre gadanie w stylu upośledzonego pisowca. Wy jesteście tak głupi, że nawet jak się zesrasz na stół i ktoś ci zwróci uwagę że to zrobiłeś to powiesz "a udowodnij, przecież to nie stół, to serweta"
dobra. Skończ #!$%@?ć to pseudomądre gadanie w stylu upośledzonego pisowca. Wy jesteście tak głupi, że nawet jak się zesrasz na stół i ktoś ci zwróci uwagę że to zrobiłeś to powiesz "a udowodnij, przecież to nie stół, to serweta"


@Juzef_Pilsucki: o hui, gruba odklejka jak to się dziś mówi.

Ładne samozaoranie. W sumie nie muszę już nic dodawać, dzięki. :D