Wpis z mikrobloga

Moglibyście już skończyć forsować te nazwy w stylu "fajnopolak" czy "uśmiechnięta polska" itd. Dosłownie nie da się przykryć tym skali państwa mafijnego jakie było jeszcze niedawno za pisu, do tego dochodzą audyty i zeznania świadków na komisjach. Pis nie powinien być w ogóle brany pod uwagę jako partia która powinna tworzyć rząd.

#polityka #konfederacja #bekazlewactwa
  • 17
@czasnawybory666 pisowcom, konfederatom i innym ruskim trollom nie przychodzi nawet do głowy, że określenie fajny czy uśmiech to coś pozytywnego. Dla ruskich pewnie ten Polak w nazwie wydaje się czymś negatywnym. Ale reszta? Wiecznie zaszczuci, żyjący w swoich oblężonych twierdzach, szukający przez całe życie osoby odpowiedzialnej za ich beznadziejną sytuację życiową, zamiast spojrzeć w lustro.

Ale cóż, ruscy, PiS i Konfederacja zawsze razem przeciwko Polsce i Polakom.
Moglibyście już skończyć forsować te nazwy w stylu "fajnopolak" czy "uśmiechnięta polska"


@czasnawybory666: Spokojnie, prawak musi szufladkować i obrzucać gównem, znamienite co dla nich jest obelgą. Następne obstawiam będzie coś z przyjaźnią szczęściem lub bogactwem
@czasnawybory666: piszesz ze niedawno było państwo mafijne? A co dała nam koalicja? Przejęcie tvp bez KRRiT, teraz p.o. komendanta krajowego sobie tworzą, nastepny krok to p.o. prezydenta i śmieszek cholownia to klepnie jako uchwałę ku uciesze gawiedzi? Zaraz sobie wszystkich sędziów pozmieniają na swoich, ale cóż, naród dał się oglupic poraz kolejny. PO to największa mafia.
@czasnawybory666 akurat uśmiechnietą Polskę słyszałem pierwszy raz w Dwie Lewe Ręce, a pisowcy jedynie to podlapali. Używania tego będę bronić, bo w ustach wielu polityków koalicji stało się to odpowiednikiem "wstawania z kolan" - pustego frazesu, wyrażającego bliżej nieokreślony zbiór emocji, wykorzystywany do uciekania od podawania konkretnych propozycji czy odpowiedzi na pytania. Zwrot pozwala na szybkie wykpienie takiego podejścia.

Niestety, trzeba o tym pisać i wspominać, bo PiS z subtelnością nosorożca chce
"fajnopolak" czy "uśmiechnięta polska"


@czasnawybory666: Ale ja jestem uśmiechnięty i jestem fajnopolakiem i niech tym konfiarzom i pisowcą dupa pęka z zawiści o to, że tacy ludzie są. Oni chcą polski szarej burej i ponurej, a Polska od zawsze była kolorowa i uśmiechnięta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Variv @czasnawybory666 nie jestem żadnym zwolennikiem PiSu czy konfederacji, natomiast samo określenie fajnopolaka używam z chęcią, bo samo słowo ładnie piecze w dupkę wielu "nowoczesnych" Polaków, którzy za poklepanie po pleckach przez obcokrajowca są w stanie poświęcić swoje własne interesy. Dlaczego natomiast wyśmiewam się z tych "światowych" Polaków, bo po prostu w pewnym sensie przedstawiają/przedstawicie bardzo naiwną, uproszczoną i infantylną wizję bezkonfliktowego kolorowego świata, co ma niewielkie potwierdzenie w rzeczywistości od szczebla
pisowcom, konfederatom i innym ruskim trollom nie przychodzi nawet do głowy, że określenie fajny czy uśmiech to coś pozytywnego


@d_garm: XD Nie geniuszu, ty po prostu nie wiesz czym jest sarkam.