Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki
Jest to nowe konto moje i mojego 10 letniego syna.
Mam na imię Grzegorz i razem z moim 10-letnim synem Tomkiem postanowiliśmy stworzyć kanał na YouTube.

Mój syn, podobnie jak wielu jego rówieśników, marzy o tym, aby zostać youtuberem. Aby to osiągnąć, chce nagrywać filmy o grach.

Jako ojciec zawsze staram się wspierać marzenia moich dzieci i rozwijać ich pasje. Dlatego ustaliliśmy z synem kilka zasad, którymi będziemy się kierować w tworzeniu kanału:

1. Będziemy się uczyć tworzyć filmy wspólnie. Ani ja, ani mój syn nie mamy w tym doświadczenia, więc będziemy się wspierać i pomagać sobie
nawzajem.
2. Nasze filmy będą zawierały wartościowy content. Tematy i ich omówienie będą dostosowane do poziomu nastolatka.
3. Podczas przygotowywania filmów będziemy wspólnie uczyć się nowych rzeczy.
4. Będziemy tworzyć treści w języku angielskim. To świetna okazja, aby podszkolić nasze umiejętności językowe.

Planowaliśmy, że najpierw nagramy 10 filmów, a dopiero potem udostępnimy kanał. Jednak mój syn nie może się doczekać pierwszego like'a :) Jeśli ktoś znajdzie kilka minut na obejrzenie naszych filmów i kliknięcie "podoba mi się", będziemy bardzo wdzięczni. O subskrypcji już nie wspomnę.

Z dotychczasowych korzyści, jakie zauważyliśmy, wymienię kilka:

- Bardzo fajnie i kreatywnie spędzamy czas ze sobą. Sam od syna nauczyłem się wielu nowych rzeczy.
- Rozwijamy naszą pasję.
- Naturalnie i przyjemnie uczymy się języka angielskiego.
- Ćwiczymy cierpliwość. Tworzenie filmów wymaga sporo wytrwałości, zwłaszcza przy naszym poziomie wiedzy.
- Syn zaczął używać telefonu i komputera do rzeczy innych niż granie. Kilkakrotnie wybrał to zamiast gier.

Będziemy wdzięczni za komentarze odnośnie naszych filmów. Co powinniśmy poprawić? Co wam się podoba? Prosimy o wyrozumiałość dla laików ;)

Link do kanału
Oraz 2 stworzone filmy:

Pozdrawiamy,
Grzegorz i Tomek
10mincon - Cześć Mirki i Mirabelki
Jest to nowe konto moje i mojego 10 letniego syna....
  • 10
@Iskaryota: Musimy pomyśleć nad mikrofonem i nagrywaniem samemu, ale słabo u nas z dykcją :P
Na razie testujemy generatory głosu. Dzięki za feedback!
Nie załączył się drugi film:
10mincon - @Iskaryota: Musimy pomyśleć nad mikrofonem i nagrywaniem samemu, ale słabo...
To generator :D u nas z dykcją i perfekcyjną angielszczyzną nienajlepiej :P


@10mincon: Domyśliłem się jak w filmie o samochodach nagle mówiłeś kobiecym głosem :D
Mówię... może to żona :D

Powodzenia.
Poszła subskrypcja i like. ;)
@Megawonsz_dziewienc: Hej, syn chciał nagrywać o grach jak wszyscy jego rówieśnicy. Ja jestem temu przeciwny, ponieważ w żaden sposób nie rozwija to mojego syna. Ustaliłem z nim zasadę, że nagrywamy "mądre" rzeczy i przy okazji się razem uczymy.
Dzięki za komentarz, like to wystarczająca nagroda dla syna :) i ojca też :P