Wpis z mikrobloga

  • 0
„Bitte schreien, Klingel funzt nicht”


@farbowanylisek: hehe, raz widziałem wifi o nazwie "proszę głośno wypowiedzieć penis dla hasła wifi" XD

Ciekawie ile osób dosłownie powiedziało penis na głośno XD Pewnie nikt, bo kto czyta oprócz mnie nazwy wifi XD ale muszę przyznać, ktoś jest mega heheszkiem XD

Szczerze? To nawet ja bym na to nie wpadł XD Ale serio jestem ciekawy jak czesto ktoś im przed domem krzyczy "penis" XD i
  • 1
„Bitte schreien, Klingel funzt nicht”


@farbowanylisek: E tam, właśnie zmodyfikowany deafultowy tekst zrobi większy brain fuck "Bitte läuten. Das Baby schläft nicht." oni pewnie znają oryginalny tekst ale nie wiedzą, że można go odwrócić w drugą stronę XDDDD
  • 0
@farbowanylisek: O 17:45 przyjdzie pizza z tym tekstem XDDDD

już nie mogę się doczekać XD

Prawdopodobnie to bedzie po prostu zwykła dostawa, a ajak okaże się jakiś heheszek to bedzie hehesek, więc napisze wam jak było :D
  • 1
„Bitte schreien, Klingel funzt nicht” ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@farbowanylisek: nie chce nic mówić, ale masz rację, naprawdę dzwonek nie działa XDDD
więc dostawcy dzwonią do mnie ciągle XD
Ale nie krzyczą, bo to by nic nie dało, jak ma sie słuchawki z noisecancaling.

w ogóle jak pierwszy raz założysz takie słuchawki to jest jakaś magia, ale niestety szybko można się przyzwyczaić. nawet moje airpods mają noise
  • 0
@Marellion: ale tę trasę jak dobrze się rozpędzi, można pokonać w 5 minut. A znamy i wiemy jak dostawcy jeżdżą, wiec 5 minut starczy im. No raz widziałem jak szalał dostawca pizzy na ulicy XD
Nie ma żartów u nich. Pizza musi być gorąca :D
Gdzie potem samemu czeka się 20 minut aby przestygła xD