Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wiem, że 80-90% treści #pua to scam, a przynajmniej w większości to wysiłkowe techniki i strategie, które nie mają znaczenia (lub nawet mogą być niekorzystne), kiedy jest się przeciętniakiem w zakresie 4-6/10. To powiedziawszy, jest różnica pomiędzy technikami z biedakursów/mediów a tymi zawartymi w dobrych książkach/starych, bardziej "elitarnych" grupach usenetowych.

Czy są jakieś podejścia, metody albo szybkie protipy, które wam się przydają i które faktycznie mogą poprawić nasz ogólny status/codzienne relacje z płcią przeciwną?

Wiadomo, że liczy się wygląd + długoterminowa praca nad social skillami, ale tym razem chodzi mi o jakieś konkretne, algorytmiczne wypowiedzi/zachowania/kroki, które można podjąć przy minimum wysiłku, niezależne od aktualnego wyglądu i samopoczucia - coś, co przypomina (oczywiście nieistniejące) magiczne zaklęcia.

#pytanie #redpill #blackpill #uwodzenie #seks #zwiazki #uwodzenie #podrywajzwykopem #badoo #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wiem, że 80-90% treści #pua to scam, a przyna...

źródło: the-pickup-artist-tv-series-01e36356-ce8d-4858-9843-6aa112ab358-resize-750

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jak nie jesteś pewnym siebie dynamiczniakiem, to te złote rady najczęściej wyglądają komicznie stosowane w praktyce przez przestraszonych, chudych mirków169cm. Uwierz, to cholernie mocno widać gdy ktoś udaje kogoś kim nie jest. No chyba, że ma wrodzony "bajer", ale taki człowiek nie ma zapewne problemu z płcią przeciwną.
  • Odpowiedz
a tymi zawartymi w dobrych książkach/starych, bardziej "elitarnych" grupach usenetowych.


@mirko_anonim:

Czy są jakieś podejścia, metody albo szybkie protipy, które wam się przydają i które faktycznie mogą poprawić nasz ogólny status/codzienne relacje z płcią przeciwną?


@mirko_anonim: wszystkie.

Wiadomo, że liczy się wygląd + długoterminowa praca nad social skillami, ale tym razem chodzi mi o jakieś konkretne, algorytmiczne wypowiedzi/zachowania/kroki, które można podjąć przy minimum wysiłku, niezależne od aktualnego wyglądu i samopoczucia
  • Odpowiedz
90% tresci pua to scam, bo to proba wyludzenia pieniedzy na jakichs szkoleniach (zazwyczaj z podstawionymi laskami).

A same zalozenia pua to granie wg nowych zasad dzieki znajomosci redpill
  • Odpowiedz
Czy są jakieś podejścia, metody albo szybkie protipy


@mirko_anonim: pisz sobie, młody:

DNCORNHOLIO - God Mode
DNVIEW - Same effect as pressing the F7 key
DNHYPER - Steroids Mode
DNITEMS - All inventory items and keys
DNWEAPONS - All weapons and ammo
DNKEYS - All keys
DNSTUFF - All weapons, keys, and inventory items
DNSCOTTYxyz - Level Warp, where 'x' is the Episode and 'yz' is the level number.
DNSKILLx -
  • Odpowiedz
Czy są jakieś podejścia, metody albo szybkie protipy, które wam się przydają i które faktycznie mogą poprawić nasz ogólny status/codzienne relacje z płcią przeciwną?


@mirko_anonim: just do not be ugly
  • Odpowiedz
@mirko_anonim pewność siebie. Wspomniany wyżej dynamizm to chyba aż tak konieczny nie jest. Ja mam plus bo jestem wysoki. Ale ryj nie do końca wyjściowy. I się jąkam. No nie jest to seksowna cecha. A moja żona jak ją spotkałem pierwszy raz to spodobało się jej jak że człowiek jąkający się jest tak pewny siebie i zachowuje się jakby w ogóle nic mu to nie przeszkadzało.
  • Odpowiedz