Wpis z mikrobloga

Dziwne to, jakoś odkąd wyjechałem z Polski mój poziom szczęścia wzrósł diametralnie. Ale w sumie to bardzo subiektywne badanie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Javert_012824: ty tez niezle pier*******, zapomniales w swoich dywagacjach ze niemiec za najprostsza prace dostaje 2k euro a polak 900 przy takich samych cenach dóbr, wiec w polsce moze i jest bezpieczniej ale nadal to jest duzo nizszy poziom zycia
  • Odpowiedz
@Javert_012824: Polaków trzeba leczyć z kompleksów. Niestety są one szczególnie silne w pokoleniu które żyło w PRL co widać to po kolejnych rządach. Z jednej strony skrajny nacjonalizm, z drugiej strony niechęć do Polskości.
  • Odpowiedz
@Javert_012824:
Czyli Polacy jednak zadowoleni z życia? Ciekawe co tak Niemców zasmuciło, za mało obcej kultury? Układ z Rosją w sprawie Nord Stream? Zamknięcie własnych reaktorów jądrowych przez aktywistów sponsorowanych z Rosji czy za mało dawek szczepionki dostali od umiłowanego rządu?
  • Odpowiedz
Ten wykres to robił ktoś ze starego tvp? Co to za wykres z uciętą skalą, żeby różnice wydawały się większe xD
  • Odpowiedz
Znam opinie polaków, którzy wyemigrowali do USA i Kanady - opinia jest jedna: Polska wygrywa bezpieczeństwem i chcą wrócić, przynajmniej na kilka lat.. O ile nie wybuchnie wojna to też bym nigdzie nie emigrował.
  • Odpowiedz
Niesamowite jak niektórzy potrafią obrócić kota ogonem, żeby tylko nie przyjąć do wiadomości że w Polsce może być lepiej


@Grubszy123 przepraszam, że nie czuje się tak jak ty byś chciał żebym się czuł. Nie wiem jak mogłem. Przepraszam.


@tenji

Skąd taka skala samobójstwo w Polsce? Dlaczego co dwie godziny ktoś odbiera sobie życie? Bo jest tak dobrze tutaj?

Możecie mi rozjaśnić jakoś ten temat?
  • Odpowiedz