Wpis z mikrobloga

@Badmanek Całkiem racjonalne myślenie. Sienkiewicz rozdupcyl TVPis do którego te dzbany nie były zapraszane. Jakby tego było mało, teraz po przejęciu TVP zaczęli być tam w końcu zapraszani. Co za łby XD
  • Odpowiedz
@badreligion66: tego właśnie nie potrafię zrozumieć u tych dzbanów. Jak były te cyrki z koncesją dla TVN to też nie mieli problemu żeby TVN zniknęło pomimo że byli tam praktycznie codziennie zapraszani.
  • Odpowiedz
@badreligion66: czy wam do tych partyjnych łbów dociera, że tu czasem chodzi o coś więcej? Z mojej perspektywy (człowieka z 'klasy średniej' - czyli byt mojej rodziny nie zależy od tego kto jest przy korycie, nie mam pieniędzy z państwowej kasy) Sienkiewicz powinien siedzieć z Kamińskim w jednej celi, bo nie chodzi jaka jest tvp. Tylko o to czy władza działa zgodnie z prawem czy nie.
  • Odpowiedz
obecnie jest złe, bo są zapraszani i cytowani.


@Bover: bo jak sie dasz im wypowiadac to robia z siebie blaznow, to niedobrze dla ich wizerunku xd
  • Odpowiedz
@Badmanek: Tego Sienkiewicza, który nielegalnie zmienił zarząd TVP co spowodowało rozpierduchę w firmie, włącznie z wyłączeniem jednego z kanałów? Jak ktoś tak zaczyna urzędowanie to za wesołych widoków na przyszłość nie ma.
  • Odpowiedz
@badreligion66: nie zdziwię się, jeśli przez takie akcje Julki od uśmiechniętej Polski zostaną za 4 lata w domu, bo stwierdzą, że wcale nie jest wesoło i 7mln betonu wystarczy PiSowi do powrotu...
  • Odpowiedz
@Badmanek: bardzo lubię pana Sienkiewicza, osobiście z nim rozmawiałam i miałam zjęcia. Więc bardzo bym nie chciała żeby mu się coś złego stało.
Ale jak oczyszczę głowę z tej sympatii - no do końca wg prawa to nie było to co zrobili. Nawet ludzie z gazety wyborczej, czy tok fm, się zgadzają że to nadużycie, wypowiadają się ze to niepokojące metody, że powstają precedensy, że przecież mieli być lepsi w metodach
  • Odpowiedz
tego właśnie nie potrafię zrozumieć u tych dzbanów. Jak były te cyrki z koncesją dla TVN to też nie mieli problemu żeby TVN zniknęło pomimo że byli tam praktycznie codziennie zapraszani.


@n1craM: To jest bardzo proste. Nieważne co Konfederacja mówi o wolności gospodarczej, to są tak naprawdę narodowcy więc zawsze na końcu staną po stronie PiS-u.
  • Odpowiedz