Wpis z mikrobloga

@badreligion66: czy wam do tych partyjnych łbów dociera, że tu czasem chodzi o coś więcej? Z mojej perspektywy (człowieka z 'klasy średniej' - czyli byt mojej rodziny nie zależy od tego kto jest przy korycie, nie mam pieniędzy z państwowej kasy) Sienkiewicz powinien siedzieć z Kamińskim w jednej celi, bo nie chodzi jaka jest tvp. Tylko o to czy władza działa zgodnie z prawem czy nie.
@Badmanek: bardzo lubię pana Sienkiewicza, osobiście z nim rozmawiałam i miałam zjęcia. Więc bardzo bym nie chciała żeby mu się coś złego stało.
Ale jak oczyszczę głowę z tej sympatii - no do końca wg prawa to nie było to co zrobili. Nawet ludzie z gazety wyborczej, czy tok fm, się zgadzają że to nadużycie, wypowiadają się ze to niepokojące metody, że powstają precedensy, że przecież mieli być lepsi w metodach
tego właśnie nie potrafię zrozumieć u tych dzbanów. Jak były te cyrki z koncesją dla TVN to też nie mieli problemu żeby TVN zniknęło pomimo że byli tam praktycznie codziennie zapraszani.


@n1craM: To jest bardzo proste. Nieważne co Konfederacja mówi o wolności gospodarczej, to są tak naprawdę narodowcy więc zawsze na końcu staną po stronie PiS-u.