Wpis z mikrobloga

@badreligion66: czy wam do tych partyjnych łbów dociera, że tu czasem chodzi o coś więcej? Z mojej perspektywy (człowieka z 'klasy średniej' - czyli byt mojej rodziny nie zależy od tego kto jest przy korycie, nie mam pieniędzy z państwowej kasy) Sienkiewicz powinien siedzieć z Kamińskim w jednej celi, bo nie chodzi jaka jest tvp. Tylko o to czy władza działa zgodnie z prawem czy nie.


@tenbydlak: no no, najlepiej
@Badmanek: Każdego dnia widzę, że wykopków przerasta coś poza dualizmem myślowym "pis vs po". Otóż działania nielegalne, a co najmniej wątpliwe prawnie można uznawać za złe, nawet w "dobrej" sprawie. Jeśli ceni się wyżej praworządność niż potrzebę zemsty na poprzedniej władzy.
Ale rozumiem, trochę to skomplikowane.
@bboymc: Przez takich jak Ty i szeroko plusujących ta domowa wojna nigdy się nie skończy. Nieważne, czy legalnie, czy nielegalnie, czy zgodnie z prawem czy nie. Ważne tylko czy za Pis czy za PO.
@tenbydlak: rozumiem, ale się nie zgadzam. Jak zabetonowali TVP tak, że do kolejnych wyborów prezydenckich nic się z tym szambem nie dało zrobić, i powołali sobie jakąś radę mediów narodowych która odebrała KRRiT konstytucyjne prawo zadzadzania mediami publicznymi to ciężko. TVP to był rak sączący propagandę i potrzebna była chemia, nawet jeśli wyniszczająca tkankę prawną.