Wpis z mikrobloga

Dzisiaj uwalono dwa najważniejsze od dekad projekty budowlane - CPK oraz elektrownię atomową. Tymczasem wykop zajmuje sie robieniem laski Tuskowi i Giertychowi bo nie lubimy pisu xD mam tylko nadzieję, że dobrze Wam za to płacą bo nie wierzę, że ktos może być aż tak durny. A kasa Wam sie przyda na drogi prąd od niemców.

#sejm #bekazpisu #bekazlewactwa #cpk #atom
  • 112
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Tak, ten komentarz idealnie podsumowuje debilizm fajnowykopków. Nawet potężny francuski inwestor jest gotowy wyłożyć pieniądze na ten projekt, ale nie, megalomania, żyzne gleby, a w ogóle to janusz z PSLu płakał w i9:30. xdddd
  • Odpowiedz
@Mandarex: co? To robili przez 2 lata analizy dla dwóch lokalizacji jednocześnie? Tak w razie czego? I wszystkie spółki potrzebne do funkcjonowania EJ poza PEJem takie jak PSE, pkl, gdaka, też sobie do planów inwestycyjnych wrzucały obie te lokalizacje?
  • Odpowiedz
co? To robili przez 2 lata analizy dla dwóch lokalizacji jednocześnie? Tak w razie czego?


@IlawaNidzica: Tak. Zrobili dwie analizy aby wybrać lepszą lokalizację, co w tym dziwnego?
  • Odpowiedz
@IlawaNidzica jesli ktos patrzy na 2lata do przodu to to jest bardzo dobra opcja bo nie trzeba zbyt dużo inwestować a cale cpk to dosyć znaczy wydatek z budżetu ale patrząc na gospodarkę i w przyszłość i rozwój na jakim etapie jest polska to dużo lepszym pomysłem jest stworzenie takiego portu jak cpk
  • Odpowiedz
@maczeta31: była tu wczoraj gruba dyskusja na temat PCK knurze jeden. Podkreślasz swoją głupotę szczekając na temat „Berlina” - który jest lotniskiem regionalnym i żadnym, absolutnie żadnym zagrożeniem/szansą dla projektu CPK.

Wy chcecie konkurować z HUBami Lufthansy, Air France czy KLM. Miliony pasażerów. Kto te miliony obsłuży jak do tego potrzebna byłaby rozbudowa floty LOTu za 50 miliardów, o oczekiwaniu na sloty produkcyjne samolotów nawet nie wspomnę.

Fajnie te wasze hasełka
  • Odpowiedz
@Mandarex: ziom ja wiem że zwykle analizy środowiskowe potrzebne by wybrać gdzie budujemy były robione dla obu lokalizacji ale to jest pikuś. chodzi mi o wszystkie analizy zrobione już PO decyzji. Wszystko to co Westinghouse już sobie rozrysował, co inne podmioty które już wymieniałam zrobiły przez rok, co doradcy posymulowali. No nie powiesz że to jest zero pracy i że jak zmieni się teraz lokalizację to nie trzeba będzie powtórzyć conajmniej
  • Odpowiedz