Wpis z mikrobloga

ziom ja wiem że zwykle analizy środowiskowe potrzebne by wybrać gdzie budujemy były robione dla obu lokalizacji ale to jest pikuś. chodzi mi o wszystkie analizy zrobione już PO decyzji.


chociażby analiz środowiskowych

@IlawaNidzica: Morda tam z tyłu XD
@kx_keytinho:

Okęcie jednym z najlepszych lotnisk w Europie


Wschodniej. Polska jest 4 najludniejszym krajem UE, 9 Europy a Okecie jest 32 najwiekszym lotniskiem w Europie. Wieksze lotniska maja stolice takich krajow jak np. Finlandia, Norwegia, Belgia, Dania, Holandia. Ruch lotniczy w Polsce jest obecnie bardzo niski porownujac z zachodem, ale dynamicznie rosnie. Dzisiejsi emeryci i ludzie 50+ lataja bardzo malo, ale za 20 lat w tej grupie beda dzisiejsi 30 latkowie,
@maczeta31 CPK to ostatnie podrygi PIS-u przez osiem lat lądowali kasę w w wszystko inne Izera, Ostrołęka Szwalnie maseczek,respiratory ,13 milionów z funduszu sprawiedliwości na propagandę 3 miliardy na TVP a teraz nagle wielką strategiczna inwestycja. xD
@Mandarex: no tak łap za słówka bo nie potrafisz odnieść się do sedna sprawy.
Analiza środowiskowa to nie jest tylko wstępna analiza pod wybór lokalizacji. I pominąłes jakos większość mojego pierwszego komenatrza.
@maczeta31: xD A na głównej wyśmiewają Von derlejen bo mówi że zagrożeniem jest manipulacja

A kasa Wam sie przyda na drogi prąd od niemców


Bo oczywiście agent niemiecko habsburski Tusk przyszedł xD I jest odpowiedzialny że od 30 lat nic nie robiono z energetyką, elektrownie mają po 70 lat, remonty to spawanie poprzednich spawów. No ale #!$%@? z tym, N I E M C Y
@maczeta31: nie dzisiaj uwalono, tylko wtedy kiedy podano wyniki wyborów. Chyba oczywiste jest to, że Niemieckie pieski nie będą podgryzać właściciela, który ich karmi.
Za 2 lata wypopki (mentalność babci z przed telewizora, choć wydaje im się, że to oni są tymi sprytniejszymi i mają rację) będą pluć na po i zaczną przestawiać wajchę w stronę PiSu i tak w koło. Naród debili, co więcej nie ma partii na, którą z