Wpis z mikrobloga

Dzisiaj uwalono dwa najważniejsze od dekad projekty budowlane - CPK oraz elektrownię atomową. Tymczasem wykop zajmuje sie robieniem laski Tuskowi i Giertychowi bo nie lubimy pisu xD mam tylko nadzieję, że dobrze Wam za to płacą bo nie wierzę, że ktos może być aż tak durny. A kasa Wam sie przyda na drogi prąd od niemców.

#sejm #bekazpisu #bekazlewactwa #cpk #atom
  • 112
  • Odpowiedz
@TeoriaWielkiegoPrzegrywu: jakbyś nie zauważył to teraz odbywa się masowe o ekspresowe zastępowanie jednych pociotków drugimi. Zastąpią jednych drugimi, kasa będzie płynąć szerokim strumieniem a audyty będą trwały latami. Tak to będzie wygladalo
  • Odpowiedz
@Barni24: A jak inaczej mialoby to wygladac? Rzad PO mialby pracowac z pociotkami pis i skutecznie realizowac inswestycje. Zaloze, ze sami eksperci tam sa i ich stawki sa adekwatne.
Spojrz co wychodzi kazdego dnia. Pis okradal panstwo na niespotykana skale. Oskarki dostawaly po 130tys bo siali propagande, miliony dla funkconariuszy. Jak PO zbilzy sie do podobnej skali to mozemy wrocic do symetryzowania
  • Odpowiedz
  • 0
@GeDox: no ale CPK nie wybudujemy w rok a popyt będzie dużo wyższy bo cała zachodnia Polska zamiast latac z Berlina jak ma to miejsce obecnie poleci z CPK
  • Odpowiedz
byłem tym projektem nad którym pracował architekt


@Hug0Stiglitz: no właśnie - rozmawiałeś z jakimkolwiek specjalistą, który pracuje przy tym projekcie? Czy tylko tak sobie na podstawie wiedzy z wykopku piszesz?
Sam w sobie projekt CPL ma sens, ma sens już od ponad 20 lat i wszystkie rządy się z tym zgadzają i biorą go pod uwagę.
Ile PiS się nakradł przy próbie realizacji? No pewnie sporo. Ale nie ubija to sensu
  • Odpowiedz
@maczeta31: bardzo się cieszę, chętnie będę płacił więcej za prąd, stać mnie gdyż uczyłem się, zdobywałem doświadczenie, a nie siedziałem na pisowskim socjalu jak sprzedajna istota, polecam tak żyć, nie będziesz musiał się bać będziesz wolny, choć rozumiem że jesteś z tej szlachty co nie pracuje skoro takie durne komentarze piszesz
  • Odpowiedz