Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Miał ktoś kompleks krzywego penisa? Mój jest krzywy w lewą stronę na oko 20-30 stopni. Dodatkowo mam krótkie wędzidełko. Dobija mnie to strasznie i obniża samoocenę. Chciałbym zrobić z nim w końcu porządek. Jakiś zabieg na prostowanie i wydłużenie wędzidełka. A może prostowanie nie jest konieczne, może kobietom to nie robi różnicy? Mimo wszystko mi się w ogóle nie podoba. Ale wędzidełko muszę zrobić. Nie mogę się zebrac w siły, nie wiem od czego zacząć.
#medycyna #szpital



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 38
@mirko_anonim: Co do krzywego z tym jest różnie, niektórym kobietom może się to podobać, bo możesz je ,,smyrać" po miejscach gdzie inne penisy nie dochodzą XD A większość na to nie zwróci pewnie uwagi.

Co do wędzidełka, kiedyś pewnego dnia podczas seksu bez zabezpieczenia, po prostu pęknie i wyłączy Ciebie z igraszek na 2-3 miesiące aż się zagoi dobrze, mi tak się kiedyś cofnęło o ok 1 cm, straszne przeżycie dla
@mirko_anonim krzywy jest w zwisie czy przy wzwodzie? Bo to pierwsze to nic takiego i bierze się najczęściej z noszenia penisa w majtkach po jednej stronie, przy erekcji powinien jednak się wyprostować na baczność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mirko_anonim: tak jak już inni napisali - krzywy penis to nie problem i podczas stosunku może to być nawet pewna korzyść. Natomiast wędzidełko to problem, bo może utrudnuać stosunek (sprawiać ból i doprowadzić do zerwania wędzidełka) i powinieneś poddać się zabiegowi. Z tego co kojarzę to taki zabieg jest refundowany. Ew. obrzezanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)