Wpis z mikrobloga

#yaris #motoryzacja witam, potrzebuje jakiegoś auta na jakiś czas tak do dwóch lat, znalazłem Yariske 2012 1L , manual. Około 50k km(legitny przebieg), pytanie do znawców tematu, na co patrzeć podczas zakupu, oraz co się najczęściej psuje itp. Myślałem nad nową z salonu ale potrzebuje czegoś na krótki okres czasu do dwoch lat max, zmiana pracy itp, jak się ustatkuje to pewnie wezme nową z salonu, ale na ten moment bym się tą musiał zaspokoić.To by była moja pierwsza toyota i japończyk, ktoś opowie o swoich doświadczeniach z tą marką i modelem, dzięki
  • 3
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu @MecenasMarcinNajman: znowu bez przesady z tym rdzewieniem. Spośród wszystkich Japończyków toyota ma jeszcze dość przyzwoitą ochronę antykorozyjną. Jeśli właściciel chociaż czasami mył auto po zimie to powinno być git. Ale zdecydowanie weź auto na podnośnik (do mechanika najlepiej albo do skp, jak masz czas i się właściciel zgodzi to nawet i na ASO można umówić) i największą uwagę zwróć na stan podłogi i elementów zawieszenia. Toyoty z tamtych lat szybko
  • Odpowiedz