Wpis z mikrobloga

Mit spawacza bogacza upada jak domek z kart.

Idź wypróbuj inne spawalnie bo różne są


Komentarze pod filmem jednego z youtubowych guru od biznesu i flipów na mieszkaniach, w którym mówi, że trzeba się postarać żeby nie zarobić 10k. To jak niby etatowiec poza kilkoma branżami może tyle zarobić? Przecież np. nauczyciel, kasjer, pracownik poczty, kierowca itd. NIGDY w życiu nie zobaczy 10k bez względu na to jak ciężko będzie pracował.
#przegryw #robpill #pracbaza #pieniadze #januszebiznesu #januszalfa #januszex #blackpillraw
BlackpillRAW - Mit spawacza bogacza upada jak domek z kart.
 Idź wypróbuj inne spawal...

źródło: temp_file5521634711183408727

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: Większość spawaczy w januszexach zarobi 8k brutto za ~250h pracy w miesiącu. To, że jest kilka osób w kraju, które zarabiają powyżej 200k rocznie, latając po świecie i spawając cuda na kiju, to nie znaczy, że każdy może osiągnąć taki poziom, jeśli "tylko trochę się postara".

I nie byłbym pewien, że spawaczy brakuje, może brakuje dobrych spawaczy.
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: zeby tak twierdzic ze trzeba sie postarac zeby nie zarobic 10tys zl to trzeba byc juz na poziomie oderwania od rzeczywistosci polskich politykow...too jest wrecz niewiarygodne jak ktos wogole moze takie brednie wygadywac.... 10tys na reke to malo kto w tym kraju zarabia, raczej jakas Mala garstka ludzi tyle wyciaga
  • Odpowiedz
@observatore_86: No ale kazdy pisze na wypoku czy innych socialach ze za 10.000pln to oni nawet nie wstaja z lozka, co ryje banie ludziom. Nie wiem jak wyglada rynek pracy dla DOBRYCH spawaczy ale w uk pracuje jako pomocnik spawacza i “wykanczam” prace po spawaczu ktory na samozatrudnieniu z kilkoma prywatnymi zleceniami wyciaga bdb pieniadze ok 100k funtow netto rocznie. Tylko tak jak pisalem gosc zna sie na rzeczy i robi
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: Szanowny panie BlackpillRaw,daleko mi od korzystania z tagów przegrywowych,niemniej jednak pamiętam pańskie posty z przed lat(szczególnie harlekiny)które dostarczały mi olbrzymią bekę XD Niestety od jakiegoś czasu jestem zmuszony oglądać pańskie posty które ograniczają się jedynie do szkalowania pracowników fizycznych.Proszę nie iść tą drogą! Tyczy się to również innych wykopków.Czy naprawdę macie tak złe doświadczenia z tego rodzaju ludzmi?Przecież więszkość tych postów opisująca dręczenie w pracy czy pytanie młodego o ten
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: pamiętam jak kiedyś to samo tutaj pisano o operatorach koparek ( ͡° ͜ʖ ͡°) to taki sam mit jak sebki szkolni prześladowcy przegrywów, którzy teraz mają potężne biznesy, piękną żonę i kilka modelek jako side chick
  • Odpowiedz