Wpis z mikrobloga

Nie mam pomysłu w co teraz zagrać. Niedawno przeszedłem TLOU: Part 1 i nie było złe, ale jednak nie jestem fanem takiej liniowej rozgrywki, bo czułem się jakbym oglądał film, gdzie nie mam nad niczym kontroli, więc czasem rozgrywka była trochę męcząca. Trzy najlepsze gry w jakie grałem to: RDR2, Wiedźmin 3, Cyberpunk 2077, więc szukam czegoś w tym stylu z otwartym światem. Myślałem nad AC Origins/Odyssey/Mirage (Valhalla podobno nudna), bo ostatnia gra z tej serii, w jaką grałem to AC 3 dawno temu albo Hogwarts Legacy. Ktoś coś jeszcze poleca ciekawego? Chyba trudno znaleźć coś co dorównuje RDR2 i Wiedźminowi.
#pcmasterrace #gry
  • 7
@dulux23: ulubione gry mamy te same, więc jeżeli lubisz Harrego Pottera jako uniwersum to Hogwart, jak nie to niby assasins creed, ale mi osobiście nie podszedł, aczkolwiek grałem krótko po wiedźminie i zadania poboczne zbyt "płaskie" się wydawały.
@dulux23: Czułem taką samą pustkę po przejściu tych 3 gier i niestety, żadna inna później już nie wzbudzała takich emocji, więc nie nastawiaj się na porównywalne doznania. Niemniej jednak jest kilka gier wartych polecenia:
Days Gone - uniwersa z zombiakami mi się nigdy nie podobały, ale gra jest nawet grywalna i główna postać Deacon jest całkiem spoko.
God of War - momentami zbyt doniosła i liniowa, ale fabuła całkiem ok.
Fallout