Wpis z mikrobloga

@onepnch uwaza dziewczyna od nas z pracy, która pracuje u nas pół roku została wyznaczona przez szefową do przeszkolenia nowego pracownika (oczywiście szkolenie dodatkowo płatne), ja tu pracuję 3.5 roku i nie zostałam wyznaczona do szkolenia nigdy, a jestem dobrym pracownikiem i sama przełożona napisała mi kiedyś w mailu, że mam dużą wiedzę

dlatego przełożona mnie tak nienawidzi, czuję się tu jak jakaś ofiara, jak cel wyzysku, wszyscy szkolą jeden po drugim tylko nie ja

#zalesie #pracbaza #rozowepaski #logikateczowychpaskow ##!$%@? #samotnosc
  • 17
  • Odpowiedz
@Zoyav One tam są pewnie skumplowane też poza pracą. Takie decyzje to zapadają gdzieś w knajpie przy piwie. Zawsze tak się świat kręcił
  • Odpowiedz
  • 1
@onepnch ja lubię być chwlona i doceniana, a nigdy nikt nie docenia moich zasług, bo jestem aspołecznym introwertykiem i nie odczuwam zbytnio potzreby socjalizacji, wolę zostać w domu i oglądać filmy niż iść na imprezę firmową
  • Odpowiedz
  • 0
@Zoyav To o tym porozmawiaj z szefową, jak normalny człowiek, że widzisz jak jest i czujesz się pominięta i czy jest jakiś powód dla którego nie daje ci szkoleń.
  • Odpowiedz
@Zoyav: o jezu, tak to właśnie jest pracować z babami, zawsze #!$%@? narzekają, obgadują, plotkują, żyć się odechciewa... Chłop by miał to w #!$%@?, a Ty przeżywasz jakby to nie wiadomo co było
  • Odpowiedz