Wpis z mikrobloga

@KochanekAdmina: mam takiego znajomego ze szkoły, nieudacznika życiowego, który pozuje na intelektualistę i co roku wysrywa z siebie jakieś podobne bzdury publicznie, że "każda złotówka na WOŚP to złotówka więcej do kradzieży przez rząd" i że przez to, że WOŚP dostaje pieniądze to rząd nie wypełnia swoich obowiązków.

W rzeczywistości działania NGOs jest zupełnie normalne w każdym demokratycznym, cywilizowanym kraju, a NGOs realizują część zadań publicznych, bo są w stanie robić
@ShineLow: niesamowite jest, że harda konserwa i bardzo gorliwy katolik może wręcz uchodzić w Polsce za lewaka. Ja wiem, że to tak półżartem, ale PiS przesunął okno Overtona nieprawdopodobnie. PO wielu bez cienia żenady nazywa lewacką partią.


@szybki_zuk: w takiej Wielkiej Brytanii Hołownia czy Tusk byliby skrajną prawicą XD
@Amatorro trochę zabawne że politycy zbierają hajs na cele NFZ xD Niczym duda w hot16 challange. Rozumiem znane osoby czy zwykli ludzie bo oni nie mają realnego wpływu na kształt służby zdrowia ale politycy xD
@ShineLow ojojoj „dałam plusa, przeczytałam post raz jeszcze bo ktoś mi zajął myśli i mówię „o, daje plusa” a tu pluśnięte i wszyscy zaczęliśmy się śmiać do rozpuku”????
@Amatorro: dla p0lactwa nie ma niczego gorszego niż uśmiechnięty, szczęśliwy człowiek, dlatego ich wyzwiska dla normalnych ludzi brzmią jak absurd
@KEjAf chwila kurvva, ty myślisz że ukaranie tych #!$%@?ƴch złodziei, pjerdolonƴch wanabe magnatów to jest jakieś nie ważne #!$%@??
Te chamy chcieli z siebie współczesną szlachtę zrobić kumasz? Pisowców nie piec dupa tyko ma ta dupa gnić w pierdlu, tym się narazie syci naród.
@SHOGOKI: twierdzę że po wpisie OPa spodziewałem się jakiejś przyjemnej akcji, a nie wbijanej komuś szpili.

A jeśli mówiomy o "rozliczaniu zbrodniarzy" to takie rzeczy powinny się odbywać przez sądy i zasądzone kary, a nie podś#!$%@?, "sprzedajemy barierkę, bo wiecie oni się musieli odgrodzić a my już nie musimy". Dokładnie tak jak zresztą piszesz:

nie piec dupa tyko ma ta dupa gnić w pierdlu


jeśli na to zasłużyła.
przecież sam fakt że takie coś jak WOŚP jest potrzebne


@KochanekAdmina: ochrona zdrowia jest takim wydatkiem w który można wrzucić dowolnie dużo i zawsze jest za mało. Poza tym w akcjach charytatywnych chodzi nie tylko o zebrane środków ale i same zjednoczenie w dobrym celu i w tym widzę główną wartość.

skoro obywatele muszą robić ściepe na podstawowy sprzęt


@KochanekAdmina: no na tym polegają akcje charytatywne, że ludzie robią ściepę