Wpis z mikrobloga

@Amatorro masakra. Mieliśmy szansę na niespotykany na skalę światową prawacki zamordyzm konserwatywny, ale przepaściliśmy ją i teraz taki obrzydliwy fajnopolak pomaga organizować zbiórkę na chore dzieci. A mogliśmy pieniądze podatników przeznaczyć na jakąś pensję propagandzisty
  • Odpowiedz
@Amatorro: ojej, ojej. ci oderwani od koryta lewadzy co w 15 roku chcieli mingrantuw nawpuszczac z tym tchorzem na czele co uciek do PE i co kodziarzy nakrecali, odlejencow, ktorzy krzyczeli cos o konstytucji, demokracji i wymiarze sprawiedliwosci...jednak #!$%@? mieli racje XD
no kto by sie spodziewal, bo ja nie, pamietajac co chwile bezbekow z pyta.pl na glownej, wysmiewajacych ludzi ktorzy juz w 2015-16 roku zwracali uwage na to co #!$%@?
  • Odpowiedz
właśnie o takiej lewackiej zepsutej uśmiechniętej fajnopolsce marzyłem


@ShineLow: niesamowite jest, że harda konserwa i bardzo gorliwy katolik może wręcz uchodzić w Polsce za lewaka. Ja wiem, że to tak półżartem, ale PiS przesunął okno Overtona nieprawdopodobnie. PO wielu bez cienia żenady nazywa lewacką partią.
  • Odpowiedz
spoko pomysł!


@Voycjeshyna: @ShineLow @powsinogaszszlaja @washington @shtajmes przecież sam fakt że takie coś jak WOŚP jest potrzebne pokazuje jak bardzo nieudolny jest ten rząd skoro obywatele muszą robić ściepe na podstawowy sprzęt bo sama kancelaria Tuska ma rekordowy budżet 1,5mld czyli niewiele mniej niż WOŚP zebrał przez #!$%@? 30 lat xD

Sprzętu w szpitalach dalej nie ma, trzeba dalej robić ściepy, ale za to Polska jest uśmiechnięta :)
  • Odpowiedz