Wpis z mikrobloga

Ostatnio na YT zaczęły mi się wyświetlać filmiki z prezesem (chyba faktycznie zasięgi mu rosną). Poogladałem trochę jego, klapka i innych azjatyckich YT. Stwierdzam jedno, to są wszystko NIEROBY. Uciekli do wolnościowej Kambodży (sam mam poglądy wolnościowe), chlubią się tym ale każdy biznes im upada (bez sanepidu, PIP, ZUSu itp) albo po prostu nic nie robią, niczego w tej oazie wolności gospodarczej nie otwierają. Żyją z pieniędzy ludzi ze zgniłego zachodu. Oni jak jeden mąż nie potrafili do niczego dojść w PL, wyjechali i co najlepsze myślą, że każdy w PL żyje tak jak żyli oni zanim wyjechali z niej. Słychać taką opinię z filmików tych wszystkich youtuberów. A przecież jasne, w PL różowo nie jest, ale myślę, że każdy pracujący żyje w lepszych warunkach niż oni w tych norach i to niekoniecznie w kredycie na 30 lat. Oni nie potrafili w PL wyrwać żadnej kobiety i teraz chlubią się, że mają niepiśmienną khmerkę którą rodzina sprzedała za 1 krowę, ot taki żywy pojemnik na sperme. Kolejna kwestia to żebranie. Mi jako dorosłemu facetowi, wstyd byłoby to robić, wstyd byłoby powiedzieć "rzucicie 50 dolarów to wskocze do basenu" serio? Ludzie szanujcie sie trochę. Inna kwestia to te debile co kasę wpłacają, co trzeba miec pod sufitem, ale OK, ich kasa, ich sprawa, nie wnikam. Ogólnie te filmiki prezesa to żenujące, co dzień to samo: zarcie-motorek-psy i tak co dzień i jakieś sztuczne dramy. Ogólnie, żenujące jest to całe środowisko. Prezes kiedyś robił fajne filmiki z życia w Chinach itp, stoczył się chłop niesamowicie i ten jego tryb sportowy. Jeśli to czytasz: jak chcesz schudnąć to musisz się wysypiać a nie robić live do 6 nad ranem swojego czasu, potem wypić kawę. Cały organizm sobie rozstrajasz i będzie problem schudnąć, ale prezes mądrzejszy, żenada.

#raportzpanstwasrodka
  • 3
wolnościowej Kambodży


@Maestro1987: tylko gdzie jest ta wolność w Kambodży ? Wolność jest w byciu niepiśmiennym żebrakiem i zdychaniu z głodu albo braku opieki medycznej. Można jeszcze spowodować wypadek i uciec bez żadnych konsekwencji. Machajowi i Frejerowi wolność myli się z anarchią. Niech tylko spróbują otworzyć normalny, legalny biznes, a nie te makiety dla żebraków i pseudobiznesy z zyskiem mniejszym niż pensja kasjerki z markecie, to zobaczą jak wygląda ta rzekoma