Wpis z mikrobloga

@groman43 moment mocno średni sobie wybrali. był plan z końcem sezonu się pożegnać i jakieś tam przymiarki do Gianiego (nic nie było klepnięte jeszcze), ale teraz to nie wiem jaki jest plan ( _) z drugiej strony jak dał sobie wejść na głowę do tego stopnia, że Grbić musiał chłopaków poustawiać to może jest w tym ukryty cel, nie wiem tylko jaki.
@WaveCreator ponoć był telefon z reprymendą, ale z czyjej inicjatywy to słyszałam dwie wersje, albo samego trenera albo Świdra (podejrzewam, że na prośbę kogoś z zaksy). głównie w perspektywie atmosfery w kadrze raczej, bo w zaksie i tak się zrobiły dwa obozy, a na to Grbić nie może pozwolić przed IO. w każdym razie zaowocowało podaniem sobie ręki ze Szpaczkiem. [zrodlo: komunikacja personalna, nie mam Pegasusa]
@Fuzuyaku proszę nie zapominać o Panu Rozgrywającym! ale w kadrze są nie tylko zawodnicy. tu już gdybam, ale mieć kogoś kto robi potencjalne kwasy (i przy okazji, przede wszystkim, prezentuje mocno średnią formę) w drużynie to pewne ryzyko przy ważnej imprezie. nie wiem też jak na te wszystkie informacje się zapatrują pozostali kadrowicze, bo poszło mocno w media więc wątpię, że ktoś może nie mieć zdania na ten temat co przy okazji
@kasieu: W sumie to czytałem gdzieś na Twitterze z miesiąc temu, że Janusz jest w grupie Smith-Shoji, którzy mają powiedzmy wyje.b.ane w ten konflikt wewnątrz grupy i wykonują swoją robotę po prostu.
@Fuzuyaku @vasos prawda prawda, aczkolwiek słyszałam, że panowie amerykanie już na resztkach cierpliwości jechali w pewnym momencie, bo chcieli robić robotę a się nie dało. ale mam nadzieję, że to już za nami i teraz tendencja wzrostowa będzie tylko (ʘʘ)