Wpis z mikrobloga

Tak naprawde jak sie nad tym zastanowic to ta cala "najwieksza afera w Polskim internecie" to jedna wielka wydmuszka. Wardega z Konopskim przez wiele dni budowali napiecie i robili z tego przepotężna rzecz, zarabiajac gruby, gruby hajs.
Czlowiek sie spodziewal jakis gwaltow, molestowan czy tez innych okropnych rzeczy, a tak naprawde skonczylo sie na jakis spermiarskich tekstach, wysylaniu paru zdjec i pociagu do mlodych nastolatek. Z ogromnej chmury spadl maly deszcz, niewyobrazalnie nieproporcjonalny do calego zamieszania. Nie mowie ,ze te rzeczy byly w porządku, ale watpie czy tam naprawde byly jakies prawdziwe ofiary a nie tylko szony co dla atencji i z zemsty chca kogos zniszczyc, jak naprzyklad ta cala Olciak

PS Malo kto wie, ze wielka "bohaterka" Sukanek poszla dopiero na policje, ktora ja olala(jeszcze pare lat temu przed afera) dopiero jak Stuu calkowicie ja odrzucil, wczesniej nie robila z niego PDF(ktorym zreszta jest) i nie widziala ofiar jego poczynań jak miala nadzieje, ze jednak ja jeszcze pokocha

#famemma
Kilroy888 - Tak naprawde jak sie nad tym zastanowic to ta cala "najwieksza afera w Po...

źródło: 5a633b51dd4b8669ed94aa0f666c4f0764a5d5587578b4f65287873ace93d5da

Pobierz
  • 5
Myślisz że po co oni się z tymi dziewczynami spotykali żeby do kina razem iść?


@B0BISZMERDA: To rownie dobrze moge napisac- A myslisz ze, czemu te nastolatki szlajaly sie po apartamentach do tych znanych jutuberow, po zdjecia i autografy? Nic tu nie jest tak jednoznaczne i czarno biale. do tego w wielu tych zarzutach dowodow brak, tylko insynuacje Niech juz lepiej za te powazniejsze zarzuty wezma sie powarzni ludzi a nie