Wpis z mikrobloga

2022 rok- wykopki szykują się na wojnę, dyskusje o tym jak powołać się na NATO article number 5
2024 rok- wykopki boją się iść do galerii handlowej wymienić buty w CCC bo 14 latek dosypie im narkotyków w KFC, ataki paniki na widok wycieczek szkolnych
#heheszki
  • 30
  • Odpowiedz
  • 294
@ArekMaupa: a nie pamiętasz jak w 2023 wykopki się obsrały gdy po fali memów i heheszków o artykule 5 poszła plota o wezwaniach do wojska? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ArekMaupa:
"Gangi nastolatków z bronią białą przejęły budynek!!1! Małolaty robią gały starym ochroniarzom za bezkarność!!!2!"

Tak było.
Cała ta afera pisana pod wykopków. Jak zwykle cipeusze bojący się własnego cienia kręcą dramę. Nikt nic nie widział, ale oczywiście tutejsi moralizatorzy już wydali wyrok na freakfighty i bezstresowe wychowanie. "Trzeba utylizować!", "Normictwo się bawi!" krzyczą w postach. Nawet mi nie żal tutejszych przegrywów. Niech się boją z domu wyjść. Sprzedaż butów trekkingowych
  • Odpowiedz
@ArekMaupa: powiem Ci szczerze, że to jest naprawdę dobre. Uśmiałem się w duchu srogo! Żaden tekst na wykopie tak mnie dawno nie ubawił, dziękuję Ci, będzie to dobry dzień i tego także Ci życzę.
  • Odpowiedz
@StdPtr: to nie jest plota, ludzie regularnie dostają wezwania. Na pierwszy ogień idą lekarze, kierowcy i programiści. Tylko że jeśli ktoś nigdy nie był w wojsku, to to jest zwykłe weekendowe szkolenie, na którym też za dużo się nie dzieje.
  • Odpowiedz
@Pomruczenie: na weekend to se mozna isc, ale chodza ploty ze niby jest przysiega, a po takim czyms to juz jestes w rezerwie i mozesz byc wezwany na dluzsza zabawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ArekMaupa problem z tym że na wojnie jak akurat kogoś zabijesz to dostaniesz medal jak ci się uda przeżyć. A z patusami jeśli ich pobijesz a nie oni ciebie w 10 albo kosy nie dostaniesz to ty masz prokuratora i sprawę w sądzie a oni najwyżej kuratora i poprawczak nawet jak cię zajebią
  • Odpowiedz
@StdPtr: to nie jest żadna plota, typie. Wykopki zrobiły taka aferę w internecie, że nawet w TVP w wiadomościach zrobili materiał w którym któryś z obecnych generałów dementował i mówił, że wojsko to tylko dla chętnych, a to tylko dlatego, że WKU zalały telefony od różnych ludzi, że o co w tym wszystkim chodzi i pisowcy się obsrali. Powinieneś podziekowac tym ludziom, zamiast szyderczo komentować, że sam nie biegasz teraz przez
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: byłem jak każdy w wieku 18 lat kilka lat temu, zbadali mi wzrok, wagę i wzrost i zapytali czy na coś choruje XDDD brawo wykopku, już rozumiesz jak działa komisja wojskowa w naszym kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pomruczenie

@StdPtr: to nie jest plota, ludzie regularnie dostają wezwania. Na pierwszy ogień idą lekarze, kierowcy i programiści. Tylko że jeśli ktoś nigdy nie był w wojsku, to to jest zwykłe weekendowe szkolenie, na którym też za dużo się nie dzieje.


Dzieje się sporo, tylko niewiele ma to wspólnego ze szkoleniem ;)
  • Odpowiedz