Wpis z mikrobloga

Na #reddit jest taki tag dla brzydkich ludzi gdzie ludzie wrzucają swoje zdjęcia i inni szczerze oceniają cię w skali od 1/10, co jest w tobie okej, co nie itp.

ALE TYLKO W TEORII XD

Jak widać na tagu są głównie julki i oskarki którzy dostają kilakset/kilka tysięcy plusów i masę komentarzy i tym samym karmią swoje ego udając w poście, że się sobie nie podobają i że są brzydcy XD

A jak ja czy inny brzydal wrzuci swoje zdjęcie to 4 plusy i 2 komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Life is brutal, dla przegrywów nie ma miejsca już nawet w internecie

#przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #zalesie ##!$%@?
Remus00 - Na #reddit jest taki tag dla brzydkich ludzi gdzie ludzie wrzucają swoje zd...

źródło: Screenshot_5

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Remus00: Przecież dokładnie tak jest wszędzie od zawsze, pewna grupa lasek próbuje się dowartościować wymuszając darmową atencję. Na facebooku, insta, snapie nie wiem zapytaj onet teraz tik-toku jest było dokładnie tak samo.
  • Odpowiedz
@Remus00: wrzuć swoje to się przekonamy ^^ może sam dla jaj wrzucę bo wykopowi eksperci nie są jednogłośni, jedni mnie wyzywają od przegrywow, drudzy od oskarkow, trzeci od chadow i już nie wiem którym mam być.
  • Odpowiedz