Wpis z mikrobloga

@MilionoweMultikonto xD Ty jesteś dorosły facet czy nastolatek? Ale jak już koniecznie chcesz proszę bardzo.

5:30 pobudka i spacer z psem
6 śniadanie kawa ogarnianie
8:20 wyjście do pracy
17 koniec pracy
17:20 siłownia
19:20 koniec siłowni (czasem małe zakupy)
20 kolacja spacer z psem i czas na relax

Jedzenie szykuje w dni nie treningowe, popołudniowe wyjście z psem załatwia moja żona która jest wcześniej w domu. Zakupy duże na cały tydzień
@MilionoweMultikonto: To ile Ty tych ziemniakow obierasz i ile lejesz wody że zajmuje to pół minuty? Znam osoby, które w ciągu godziny potrafią zrobić 5 różnych rzeczy i znam które w tym samym czasie zrobią maks. dwie, czasem trzeba zagęścić ruchy, a jeśli komuś nie przeszkadza tzw. "rozlazłość" to też niech obiera jednego ziemniaka i pół dnia co komu do tego.
Uwielbiam jak wykop robi problem z niczego, bo ktoś żyje
@MilionoweMultikonto chłopie ty masz nie równo pod kopułą. Między 6-8:20 jest 80 minut. W tym czasie poza porannymi obowiązkami nie raz jeszcze mam czas na durnoty na YouTube. Gdzie napisałem że żona mnie wyręcza? I w jakich sprawach? W mieście masz siłownię średnio co 15 minut samochodem, więc kolejny problem z dupy. Moja żona też chodzi do pracy i na siłownię. Weź ogarnij swoje myślenie bo nic dziwnego że nie masz na
czasem trzeba zagęścić ruchy


@liv_: naprawdę takie wypowiedzi świadczą o tym że niektórzy po prostu ciężko nie pracują, a do domu wracają wypoczęci.
Są dni że wszystko jest pójdzie sprawnie i zostaje trochę wolnego czasu, ale zwykle są jakieś poślizgi, coś się zepsuje, czegoś brakuje, coś jest zamknięte, trzeba jechać na drugi koniec miasta żeby coś załatwić itd.
Jeden pisze że sobie zdalnie pracuje go ma dodatkową godzinę wolnego, inny że
@MilionoweMultikonto ja niewiem jak ty sobie radzisz w życiu, obstawiam że nie za dobrze. Teraz mam taką pracę, ale pracowałem też na produkcji, pracowałem jako kurier, pracowałem w delegacjach i ZAWSZE miałem czas na siłownię i życie. Ćwiczę ponad 15 lat i jest to dla bardzo ważna część życia. A ty brzmisz jak taka mała życiową #!$%@? co to wszyscy mają lepiej, wszyscy mają łatwiej, ciągle mi się coś psuje i z
@MilionoweMultikonto ja nic nie muszę udowadniać nikomu, szczególnie w internecie. Dla ciebie niewykonalne, dla mnie norma. Wyobraź sobie że pracując w kurierce potrafiłem o 6 być w pracy i po 12h szedłem na siłownię. Wtedy trening lżejszy, ale zawsze. Co ty w ogóle robisz że jesteś AZ TAK BARDZO ZMECZONY ZE PADASZ NA TWARZ?
@MilionoweMultikonto co to znaczy ciężko pracować, rozumiem ze to musi być Górnik pracujący na dole albo budowlaniec przerzucający kilkadziesiąt worków z materiałami dziennie (zmęczenie stricte fizyczne), praca biurowa tez może być męcząca (zmęczenie mentalne) ja wiem, ze łatwo się mówi, ale mam w swoim środowisku różnych ludzi i pracujących fizycznie i umysłowo przy biurku, w jednej jak i drugiej grupie są ludzie, którzy ogarniają życie i maja czas, chęci na aktywności fizyczne,