Wpis z mikrobloga

Jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć, dlaczego nie da się kupić sprawnej baterii kuchennej? Kilka lat temu ojciec kupił najtańszą baterię kuchenną z marketu budowlanego, uszczelka w otwór w zlewie/blacie miała totalnie zły wymiar. Niedawno kupiłem chińską baterię z allegro, 300zł, czyli nie najtańszą, na wężyku do podłączenia baterii nie było naciętego gwintu, wtf? To ile trzeba dać za baterie, żeby wszystko do siebie pasowało i działało?
#remontujzwykopem
  • 14
@Felixu_enjoyer hm, są dwie opcje.
Albo to co kupujecie - czyli tanie gówno jest faktycznie gównem
Albo nie umiecie zamontować.

Myślę, że da się kupić sprawną, bo nie widziałem w gazetach artykułów o dramatycznej sytuacji w polskich kuchniach
Myślę, że da się kupić sprawną, bo nie widziałem w gazetach artykułów o dramatycznej sytuacji w polskich kuchniach


@sidhellfire: Nie ma doniesień, bo to nie jest dramatyczna, ale za to bardzo wkurzająca sytuacja. Wężyk da się dokupić, a uszczelkę da się dociąć i pewnie większość ludzi mniej więcej tak sobie radzi. Tylko jest 2024 rok, a nie 1980, kiedy się kupowało małego fiata prosto z fabryki i od razu był popsuty,
@Felixu_enjoyer no właśnie, jest 2024 i poza małym fiatem można kupić cokolwiek innego. To, że fiat jest ciągle w ofercie to efekt tego, że ludzie ciągle go kupują. Na szczęście standardy obsługi też wzrosły, więc teraz takiego fiacika możesz zwracać do woli aż w końcu trafi ci się egzemplarz "jako taki, ale niech będzie". Wszystko kwestia czy bardziej szanujesz czas, czy może pieniądze. Skoro wybierasz świadomie jakieś gówno z Chin na internetowym
@Felixu_enjoyer za 300zł idzie kupić baterię polskiego producenta w sklepie hydraulicznym i nigdy nie miałem problemu z montażem ba nawet kiedyś u siebie miałem w wannie najtańsza baterie z brico za 80zl sluzysza mi do niedawna gdyż moja różowa że względu estetycznych chciała wymienić ja na coś lepszego