Wpis z mikrobloga

Ciężko mi się wypowiedzieć na temat innych przedmiotów, ale nauczyciele informatyki to są totalne odpady, które nie umiały wystarczająco by pracować jako programista tudzież w podobnym zawodzie (pomijając jakiś promil pasjonatów nauczania) po studiach informatycznych. Podejrzewam, że w przypadku innych kierunków jest podobnie.

Ciężko w takiej sytuacji popierać ich ciągłe roszczenia o kasę. Tam chyba naprawdę musiałoby się dużo zarabiać, żeby w szkołach zaczęło się opłacać pracować ogarniętym ludziom.

#sejm #nauczyciele #szkola #informatyka
  • 8
Tam chyba naprawdę musiałoby się dużo zarabiać, żeby w szkołach zaczęło się opłacać pracować ogarniętym ludziom.


@niedorzecznybubr: Troche mylisz pojecia.
W takiej szkole nie potrzebujesz kolesia ktory klepie kody za gruby hajs. Taki se znajdzie robote lepiej platna.

W takiej szkole potrzebujesz kolesia ktory zapoda podstawy (bo sam jest za glupi na lepsza robote ale w tej sie sprawdzi) a on nie musi zarabiac niewiadomo ile.
Ciężko w takiej sytuacji popierać ich ciągłe roszczenia o kasę.


@niedorzecznybubr: to jest problem na zasadzie co było pierwsze - jako czy kura. Płacą skrajnie mało, to nie ma ogarniętych ludzi. Nie ma ogarniętych ludzi, więc społeczeństwo krytykuje podwyżki i nie ma dla nich poparcia. Nie ma podwyżek i płacą mało, to nikt ogarnięty nie przychodzi.

Z informatyką no to sprawa jest prosta - ogarnięty programista nie pójdzie pracować za 3/4/5x
Ciężko mi się wypowiedzieć na temat innych przedmiotów, ale nauczyciele informatyki to są totalne odpady, które nie umiały wystarczająco by pracować jako programista tudzież w podobnym zawodzie (pomijając jakiś promil pasjonatów nauczania) po studiach informatycznych. Podejrzewam, że w przypadku innych kierunków jest podobnie.


@niedorzecznybubr:
Ciężko mi się wypowiadać na temat innych zawodów, ale prawnicy którzy pracują jako adwokaci to są totalne odpady, które nie umiały wystarczająco pracować jako prawnicy w innych