Wpis z mikrobloga

Gdyby nic Cię nie ograniczało, to w którym z tych krajów najbardziej chciał(a)byś mieszkać?

Gdyby nic Cię nie ograniczało, to w którym z tych krajów najbardziej chciał(a)byś mieszkać?

  • Francja 3.1% (127)
  • USA 17.6% (715)
  • Włochy 22.0% (897)
  • Polska 14.1% (576)
  • Chiny 1.0% (39)
  • Japonia 14.2% (580)
  • Niemcy 5.3% (214)
  • Egipt 1.0% (39)
  • Tajlandia 10.2% (415)
  • Islandia 11.6% (471)

Oddanych głosów: 4073

  • 81
@speed_i: WŁOCHY WYBRALISCIE? XDDD Kraj największych brudasów w Europie, największych mamisynków. Kraj w którym każdy chce cię wydymac 10x bardziej niż gdzieś indziej. Kraj gdzie trudno zjeść coś co nie ma jako podstawy węglowodanów a i tak w Polsce jadłem dużo lepsze Włoskie jedzenie niż gdziekolwiek we Włoszech. Czy może ktoś mi wytłumaczyć czemu Włochy to wymarzone miejsce?
na tą chwilę w Walencji 7 stopni, w ciągu dnia ma być do 20. Jak dla mnie elegancko


@staryalkus: a ja to nie nie nawidzę takiej pogody, rano musisz się ubierać ciepło a w ciągu dnia zdejmować czasem nawet dwie warstwy ciuchów z siebie xD
Hiszpania, cały rok ciepło, prosty język, dobre wino


@staryalkus: I chyba sensowne ceny mieszkań/domów bo kryzysie. Moja kuzynka wyprowadziła się z Polski do Anglii a potem finalnie skończyła w Hiszpanii i od paru dni pracuje jako pośrednik w handlu nieruchomościami ale w biznesie skierowanym dla obcokrajowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@speed_i: haha czemu aż tyle ludzi w Egipcie by chciało MIESZKAĆ xd?

w tym syfie i brudzie z dzikimi ludami, gdzie nawet bezpiecznie nie możesz się ulicą przejść jako biały i cały czas na oriencie

moim zdaniem najlepiej byłoby mieszkać sobie w Tajlandii w ładnej willi pod miastem, piękne słońce, powietrze, przyroda, woda, dobrej jakości jedzenie i sporo ruchu - idealnie rano możesz wypić kawkę na patio i nacieszyć wzrok super
Dietetyq - @speed_i: haha czemu aż tyle ludzi w Egipcie by chciało MIESZKAĆ xd?

w ty...

źródło: 16945002-willa-the-naked-house-w-koh-samui-w-tajlandii

Pobierz
@Otek0: pewnie dużo zależy od regionu. Mam totalnie inne odczucia od Ciebie po wizycie w Toskanii (głównie mniejsze miasteczka). Piza wiadomo tourist trap. Ale takie np Empoli bardzo przyjemne. Tam miasta są czyste i zadbane z mojego doświadczenia. Co do kuchni to racja, sporo węgli, ale były też tam tradycyjne potrawy nie zawierające ich.
Ogólnie jakbym miał Toskanię opisać, to takie plusy Włoch (wino, słońce) z plusami bogatej Europy zachodniej (zadbane,
@speed_i: XDDDDDDDDDDD jak ktoś wybrał włochy to chyba nigdy tam nie był, ja byłem 3 razy. Syf, smród, w CH*J śmieci i bieda oraz imigranci, gówniane jedzenie, jedne z gorszych pizz jadłem właśnie tam, chociaż makarony lepsze ale ile można źreć te węglowodany. #!$%@? drogi boczne gdzie ludzie wywalają śmieci. Oczywiście jeszcze #!$%@? sjesta, nawet w Alpach sklepy w dzień muszą zamykać, #!$%@?.
@Otek0: większość głosujących te kraje zna pewnie z opowieści, filmów, ewentualnie byli raz na wycieczce. Gdyby dać im pomieszkać parę miesięcy, to okazałoby się, że Polska nie taka zła.
@speed_i: ciekawe ile z tych 336 osob, co kliknęło Japonia tam w ogóle było.

Bo jestem na 100% przekonany, że duża część po miesiacu, dwóch by chciała wracać, bo by dostała #!$%@?.
Głównie z powodu tego, jak japończycy się zachowuje i wiele normalnych dla nas zachowań tam nie przejdzie.