Wpis z mikrobloga

Gdyby nic Cię nie ograniczało, to w którym z tych krajów najbardziej chciał(a)byś mieszkać?

Gdyby nic Cię nie ograniczało, to w którym z tych krajów najbardziej chciał(a)byś mieszkać?

  • Francja 3.1% (127)
  • USA 17.6% (715)
  • Włochy 22.0% (897)
  • Polska 14.1% (576)
  • Chiny 1.0% (39)
  • Japonia 14.2% (580)
  • Niemcy 5.3% (214)
  • Egipt 1.0% (39)
  • Tajlandia 10.2% (415)
  • Islandia 11.6% (471)

Oddanych głosów: 4073

  • 81
@speed_i: Meh wolałbym Tajwan od Japonii. To taka azjatycka polska, tylko lepsza pod wieloma względami. (niskie podatki, ludzie bardziej otwarci, nowoczesny kraj)
W japonii choćbyś się zesrał, nigdy nie będziesz traktowany na poziomie. Tamtejsi narodowcy sa nawet głupsi od polskich - nie chcą nawet zagranicznych przedsiębiorców u siebie xd
@speed_i: mam ograniczenia, ale już mieszkam w USA ;)
Za miesiąc i 3 dni bardziej oficjalnie. Tyle, że Floryda więc jest cieplutko, a na okres huraganów będę sobie do Polski zlatywać. Żyjemy w czasach gdy spokojnie można sobie pozwolić na mieszkanie w kilku miejscach na świecie.
jeżeli faktycznie nic by mnie nie ograniczało, szczególnie finansowo to full na USA, wiadomo, ze nie jest to kraj mlekiem i miodem płynący tak jakby Jankesi chcieli zeby o nich myśleć, ale jest to kraj, gdz


@LPGpowiedzto: dokładnie, jak patrzę na odpowiedzi to chyba ludzie w różny sposób zrozumieli "nic nie ograniczało". Jak kasa nie ogranicza to po co się rozdrabniać na jakieś Włochy czy Hiszpanię jak to samo i jeszcze
@tomazzo69: hiszpania to nie tylko ciepłe wybrzeże, dobrze wiem co napisałem bo sprawdzam sobie pogodę z całego świata regularnie, to samo można napisać o chinach bo przecież południe jest ciepłe cały rok itp. Ale to wcale nie znaczy że ludzie nie marzą. Budowle bez pieca bez ocieplenia bo przecież jest ciepło a potem przychodzi rozczarowanie jak pozornie ciepły region dotyka zima przez 2 miesiące. Gdyby chcieć mieć dosłownie 12 miesięcy ciepło