Wpis z mikrobloga

@luxkms78 a znasz zasady obowiązujące w eawizo? Jak widać nie. Było sobie przeczytać przy jakich listach takie powiadomienie nie obowiązuje a nie bezpodstawnie się żalić.
@luxkms78 W przypadku pism w postępowaniu: karnym, cywilnym, sądowo-administracyjnym, administracyjnym, podatkowym oraz pism w sprawie o naruszenie dyscypliny finansów publicznych, otrzyma Pani/Pan zawiadomienie w formie papierowej.
@luxkms78 a to nie moja sprawa że nie potrafią tego precyzyjniej napisać. Kiedyś był temat na jakimś forum i wygląda na to z tej dyskusji że awizowanie według przepisów polega na wypisaniu papierowego awizo. Nie ma nic o elektronicznym. I pewnie przez to nie chcą być nadgorliwi, bo może to sprzeczne z jakoś ustawą.
  • 0
@Ramone no moja tym bardziej nie. Według mnie nie dopełnili tego co powinni. Poza tym takie pisma według mnie powinny być tym bardziej awizowane lepiej (mam nadzieję że jakieś przepisy tego nie zabraniają).
@luxkms78 tak samo z usługą ponowne doręczenie awizowanego listu. Zachęcają na swoim awizo ale chyba tam nic nie pisze że to jest płatne i na dodatek nie można ponownie doręczać wcześniej wspomnianych listów typu sądowe i innych podobnych.