Wpis z mikrobloga

@nunczako: kolego wlasnie widze jak jestes na luzie niczym mietek szczesniak....
ale pozwol ze cos ci uświadomie chłop sam napisał chlop wsiowy a ja tylko wyraziłem swoją refleksje z tym związaną
ty natomiast określasz mnie wsiowym gdzie ja na to zgody nie wyrazam...to swiadczy o tobie twojej kulturze i pochodzeniu...mam nadzieje ze jesteś w stanie opanowac te informacje na luzie i bez wyzywania
  • Odpowiedz
Warszawka na wsiowym huopie zawsze robi wrażenie


@Soothsayer: na miastowym, nie. Warszawa jest brzydka. Nikt nie dba o plan zagospodarowania. Spójność. O cokolwiek. Obok siebie masz 100 letnią kamienice, a obok: blok z PRL, nieokreślone coś z lat 2000, "nowoczesne" budownictwo które do niczego nie pasuje. A pałac kultury, ikona polski, jak był obsrany tak nadal jest. Czy oni kiedyś wezmą się za remont okolicy? No tak z dupy dali kostkę,
  • Odpowiedz
  • 0
@Soothsayer dla mnie to miasto bez duszy a do tego pełno warszawiaków i co gorsza drugie tyle wanabe warszawiaków. Wrocław, Gdańsk czy Kraków przy stolycy to raj. Warszawa to chyba tylko z Łodzią i Sosnowcem wygrywa xD
  • Odpowiedz