Wpis z mikrobloga

@Hatespinner: jakim cymbałem gościu, każdy na dietetyce w Polsce sie zna jeśli chodzi o diety bezmięsne
weganizm jest niedoborowy ale dieta przeciętnego mariusza złożona z kanapek z szynką, browarem po robocie i grzanych parówkach to samo zdrowie.

Są badania na to, że przeciętny weganin ma lepsze wyniki niż przeciętny wszystkożerca, ale pewnie opłacone przez masonerie
jak zje kurczaka z ryżem


@Clefairy: Najgorsze jest to że teraz dietetycy zalecają ograniczenie ryżu ze wzglęgu na to że zawiera w sobie arszenik

To jest tak nie do pojęcia jak ludzie nie nadążają za nauką i tym jak szybko się rozwija, siedzą w miejscu bez rozwoju ( ͠° °)
Makowieciasto - >jak zje kurczaka z ryżem 

@Clefairy: Najgorsze jest to że teraz die...
@dom_perignon mój brat jest weganinem z 10 lat, jak wychodzi z kibla to #!$%@? tam jak z pastwiska. Jak smaży te swoje weganskie burgery, które są zrobione z #!$%@? wie czego, to również smród jest przeokropny. A najbardziej mnie wkurzają te weganskie przepisy. Żeby zjeść coś sycącego najpierw trzeba to kupic w sklepie na drugim końcu miasta, bo gdzie indziej nie ma, potem moczyć 2 dni, potem zmielić i coś dopiero z
@Dezyderiosh:

Są badania na to, że przeciętny weganin ma lepsze wyniki niż przeciętny wszystkożerca, ale pewnie opłacone przez masonerie


Opłacony to jest Kustosz Supermocny przez twojego starego w Lidlu. Ale tylko ten co drugi, bo reszta brana na zeszyt.

każdy na dietetyce w Polsce sie zna jeśli chodzi o diety bezmięsne

weganizm jest niedoborowy

Niedoborowy, to ty byłeś do szkoły podstawowej co najwyżej. XD
@dom_perignon: nie jestem wege ale to ze broway i faje też nie są idealnie zdrowe większość nie przeszkadza xd a nagle jak przychodzi temat niedoboru kilku witamin w diecie wegańskiej to nagle wszyscy szaleją pomimo ze sami mają dietę zapewne z gorszymi deficytami tylko o tym nie wiedzą xd
@Clefairy dobre jest to, że Wy macie zupelnie to samo. Dieta na liściu jedyna legitna mordo prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak możesz jeść to truchło???????????????? Iksdedede. Vege eko powinni mienso zakazać. Stop smok go hydra