Wpis z mikrobloga

Płytki imitujące drewno, które są plagą współczesnej patodeweloperki i wymysłem fliperów, to największe badziewie i bezguście w całej tej branży.
Te płytki będą za 10 lat tym samym co boazerie po swoich latach świetności - symbolem bezguścia i dziadostwa.

#changemymind #mieszkania #remont #remontujzwykopem #budownictwo #lazienka #wystrojwnetrz #plytki
zloty_wkret - Płytki imitujące drewno, które są plagą współczesnej patodeweloperki i ...

źródło: comment_1643209607DulTaBJlmPYx8PvT3Ividk

Pobierz
  • 54
@zloty_wkret ok, ale nikt nie pytał - ważne żeby się dobrze w swoim domu czuć. Ta łazienka która podlinkowales z tą wypiętą laską mi się np nie podoba i nie czułbym się w niej komfortowo.
@zloty_wkret: Zgadzam się z tobą w 100% Prawdziwe materiały zawsze się obronią. Niech drewno wygląda jak drewno, a płytka jak płytka. Widziałem już w życiu wiele u klientów. Płytki udające marmur, albo lastryko. Tapeta udająca lamele albo beton xD. Bezguście i brak szacunku do materiałów. Wykopki piszą, że im się podoba, spoko, ale niech wiedzą, że nimi gardzę :P
@oficjalniemartwa: @zloty_wkret
Jest dużo ładnych biało-drewniany projektów, mocno ponad czasowych (w porównaniu do innych trendów). Ten projekt ze zdjecia zaprawde tani i pod tezę.
Białe płytki na wysoki połysk i mocno nasycone drewno. W ogóle się nie klei. Do tego sposób ułożenia i wjazd na sciane... W ogóle wejscie na sciane drewnem z reguły się nie udaje.

Czekam na wasze ultra łazienki. Beże i brązy? Z dodatkiem niebieskiego? Jestem ciekaw waszych
m jest modna od 10 lat czarnobiała kolorystyka wszystkiego, natomiast takie drewnopodobne płytki całkiem mi się podobają. Rze


@Jarek_P: Taka kolorystyka nie jest zła, ale większość jej nie rozumie. To trzeba przełamać jakimś kolorem, np. właśnie drewnianymi panelami, albo frontami szafek. A jak się za to bierze typowa młoda polka to jej mariusz #!$%@? całe mieszkanie na szaro. Łącznie ze ścianami, panelami i meblami. I człowiek jak na patrzy, to jakby