Wpis z mikrobloga

nikt nie ma takich planów ośle. Nie siej dezinformacji


@LezliNilsen: @Gieremek To jest pytanie tylko, bo tak chętnie podążamy za państwami zachodu. Natomiast widzę baaardzo łatwo przyszło wam zignorowanie większości mojej wiadomości. Jak to było? Moje ciało moja sprawa? Ciało dziecka moja sprawa? Ciało faceta moja sprawa więc niech #!$%@? ginąć na wojnie za mnie? :))) miło że stawiacie się w roli mięsa
@CzekoladowyWspominacz: zignorowałem celowo, bo jak ktoś sieje dezinformację to z automatu dostaje ode mnie łatkę "troll polityczny na minimalnej krajowej" i nie warto z kimś takim dyskutować, bo to tak jakby uprawiać zapasy ze świnią w chlewie.

Nie mój poziom.

Chcesz normalnej odpowiedzi to skasuj ten post i napisz jeszcze raz zgodnie z faktami, a chętnie się odniosę.
@CzekoladowyWspominacz: nie przygłupie, przede wszystkim fakty są takie, że w ogóle nie jest podnoszony przez nikogo poważnego "aborcja na zawołanie", a jedynie depenalizacja aborcji i powrót do porozumienia aborcyjnego, które obowiązywało przez pisowskim cyrkiem.

A to, że ojciec ma chvja do gadania w związku z kwestii dziecka, baba robi co chce i usuwa sobie dziecko wbrew jego woli, to już jest tylko jego problem i jego braku jaj.

Jesteś zbyt głupi