Wpis z mikrobloga

@michald26: czas do lekarza, teraz na specjalistę to szybko tylko 12 miesięcy, po 5 min wizyty skierowanie na badanie i to już za kolejne 8 miesięcy a z badaniami do specjalisty za 11miesięcy i cyk trzy lata i będzie wiadomo co ci jest
  • Odpowiedz
Mniej więcej wiem co mi jest. Pod koniec lutego rezonans i decyzja odnośnie zabiegu. Bez wzgledu jednak na ostateczny efekt operacji, to ban mam zapewniony


@michald26: mam wielką nadzieję że wszystko się pozytywnie skończy i to przed wakacjami. DZIĘKUJĘ ŻE ODDAWAŁEŚ KREW.
  • Odpowiedz
@michald26: Dziwnie się daje plusa wpisowi zacnego Mirka, który dosłownie oddał część siebie innym, ale z pewnych względów już tego robić nie będzie mógł.
Plusuję kurcze smutek wpisu czy radość z jego pomocy? Czasem mało treści można wyrazić tym plusowaniem.

Wracaj do zdrowia Człowieku.

  • Odpowiedz
@michald26 miałem diagnozę naczyniaka jamistego w mózgu po ataku padaczkowym w 2020, jestem już 3 ponad 3 lata po usunięciu i jedyny co mi po nim zostało to całkiem cool blizna na głowie. Życzę Ci dobrego planu leczenia i powrotu do zdrowia!
  • Odpowiedz