Wpis z mikrobloga

@Docent_Jan_Mula: o tutaj https://www.youtube.com/watch?v=OLgsue_CiRk Kulesza w sumie były już polityk mówi o tym, że ciągle siedział na social mediach gdzie zabierało mu to czas. Bo tam mógł wypowiadać się i wiedzieć co się dzieje. Dodatkowo powiedział, że dobre memy działają. Sądzę, że takie konta naprawdę mają sens bo to politycy czy chcą czy nie wbrew pozorom widzą a to ich dotyka bezpośrednio.
Powiem więcej XD Nic tak nie działa jak dobre, śmieszne obrazki. Wpisy na profilach rządowych mają w porywach 3k wyświetleń. Dobry mem zrobi kółeczko po całym nacie i zbierze kilka mln.


@mickpl: w jednym miejscu testowałem obrazki/wykresy/itp. ( nawet nie memy ) to miały z 50-100x większy zasięg niż tekst. Tekstu nikt nie chce czytać. Dlatego popieram takie akcje.

Zobacz, że np. Bartosiak zrobił think tank s&f gdzie opowiada o geopolityce
Może jeszcze ja zrobię sobie mirror mojego profilu z wypoku XD


@mickpl: dla mnie dziwne, że jeszcze nie masz. Tam wpisy potrafią trafiać bezpośrednio do polityków tutaj jest zamknięte kółko wzajemnej adoracji i twoje wpisy nie mają żadnego wpływu, skoro już poświęcasz tyle czasu na to, to robiąc te wpisy na twitterze być może że mógłbyś kreować jakieś poglądy wśród ludzi. Tutaj udzielają się cały czas te same osoby i raz
@Docent_Jan_Mula: Koalicja Deweloperska to też fajny projekt polityczny, bo bardzo dużo ludzi mówi że "politycy nic nie zrobią bo sami mają mieszkania", albo "wszyscy ludzie chcą dopłat to politycy im je dają". Widać bardzo dużo ludzi pogodziło się z faktem, że ostatnie lata rządzenia PiS to był typowy socjalizm (gdzie nieliczni wzbogacają się na rozdawaniu majątków innych) przeplatany z szerzącą się korupcją i ogarnęło ich uczucie niemocy w tym sprawach. Koalicja
Widać bardzo dużo ludzi pogodziło się


@jacos911: wiele osób się pogodziło z losem, ale tak naprawdę to my mamy do wyboru albo pogodzić się bo już tak jest albo walczyć. Ja dochodzę do wniosku, że idę walczyć. Będę szczęśliwy z każdego nowego wdrożonego pomysłu, który naprawi rynek deweloperski. Zacząłbym nawet od pośredników czy "listy budy", która miała być wdrożona a nie jest jak dostępna lista transakcji itd.
@zeszyt-w-kratke koalicja deweloperska to akurat szeroki front polityczny, PiS sporo dla sprawy też jednak zrobił. Co zabawne - wydaje się, że w kwestii walki z marżami deweloperów najlepszy pomysł ma Lewica (choć w praktyce pewnie i tak skończyliby się „jak zawsze”)