Wpis z mikrobloga

Cześć,
Moja mama prowadzi gabinet kosmetyczny. Założyłem jej kiedyś stronę firmowa/fanpage na Facebooku która była podpięta pod jej prywatne konto. Mogła wtedy będąc zalogowana na głównym koncie przełączać się z jednego na drugie.
Niedawno powiedziała mi ze ikonka z jej strona firmowa zniknęła z głównego konta i nie może jej znaleźć. Mogła wejść na strone firmowa jedynie jako gość, czyli jak każdy na Facebooku. Nie mogła nic pisać, edytować itd. Przyjechałem jej pomoc.
Wpisałem adres Facebook.com i moim oczom ukazała sie strona jedynie podobna do głównej Facebooka. Były jakieś uśmiechnięte duże emotki, panel logowania zupełnie w innym miejscu, zamiast normalnie języka polskiego, były takie szlaczki บัก มี้ นั้นแนะ.

Po wejściu na główne konto i zmienię języka odkryłem, ze faktycznie nie ma jak przełączyć się na firmowe konto. To tak, jakby ktoś je odpiął od głównego profilu i pozostało bez właściciela.

Wszedłem wiec na profil firmowy jako gość i odkryłem, ze wykupuje on reklamy we Włoszech, które wyglądają jak te przed którymi ostrzegamy się w internecie.

Kolejna informacje jaka uzyskałem, to ze płaci za nie niby jakiś Alonar Belado.

Bardzo proszę Was o pomoc. Ten profil to narzędzie pracy mojej mamy i chciałbym aby mogła znów normalnie z niego korzystać.

Zgłaszałem profil jako podszywanie się i kilka innych ale nigdzie nie ma możliwości napisania wiadomości do supporty Facebooka.

Macie pomysły co mógłbym zrobić?
Wyciety_Katalizator - Cześć,
Moja mama prowadzi gabinet kosmetyczny. Założyłem jej ki...

źródło: 1815234C-C402-421A-87C3-14F019BBFF4C

Pobierz