Wpis z mikrobloga

@Midnight_Animal Wiem, właśnie oglądałem parę "dzieł" z mlecznego warchlaka i aron jest już całkowicie wypalony zawodowo że tak to ujmę XD On najchętniej to by już tam nigdy nie wrócił i pewnie trzyma go tam tylko rudy tak jak mówisz, a ja jeszcze dodam że dodatkowa wypłata za siedzenie z knutem w smrodzie. Widać bardzo po nim że chce tam tylko przyjść odbembnić "dniówkę" i wyjść. On już jest jak robot tam.
@Desire22: mexicano to inny temat, utrzymanie knura jest drogie (zapłać rachunki za prąd, jakieś tam remonty wiadomo fuszera ale za friko nikt tego nie robił, opłacenie psa, wypłata ok 3k miesięcznie knurowi, lekarze, + pewnie jeszcze cos sie znajdzie) wieć za 5k wyświetleń ten biznes by się nie opłacał
@n4zgullo: niby tak, bo na jego garbie siedzi 3osobowa rodzina z gór, Aron i może ktoś jeszcze. Ale knurowi zawsze mozna troche uciąć eldorado, bo wyswietlenia słabe a taksoweczki drogie.W każdym bądź razie zanim to show popadnie w taki niebyt, żeby nie oplacalo sie nagrywać, to pewnie nie bedzie juz kogo nagrywać.