Wpis z mikrobloga

Odkryłem jak wyjść z niskiego elo bez wysiłku, wystarczy grać ADC, większość osób na tej roli to retardy, które intują. Co to oznacza?
Masz słaby team/przeciwny bot jest silny, to wystarczy, że sobie stoisz i last hitujesz z dystansu i gra jest 50-50. Jeżeli trafisz na noobów w enemy to stompujesz bota i kerujesz gierkę. W ten sposób łatwo osiągnąć winrate na poziomie 60%+.

Żałuję tych straconych lat grania na jungli i próbie wykerowania tych śmieci, a wystarczyło picknąć adc i nie intować.

#leagueoflegends
  • 9
  • 0
@hetvai7: Jak twój jungler/support nie gra pod ciebie, to gierka jest 50-50, bo wychodzisz na zero i po prostu sobie last hitujesz, czekając na bycie wykerowanym przez mida/topa. W low elo ludzie tego nie rozumieją i gdy ja, grając jungle, nie gram pod bota, to mój adc robi 0/5 i nie jestem później w stanie powstrzymać samiry z 20 killami.
  • 0
@hetvai7: No to nie wiem, zacząłem grać adc, gdzie po prostu last hituje, nie ginę i czekam na dobrą okazję, żeby zabić na linii i nagle mam 70% winrate i przeskoczyłem od platyny do emeralda 1 na EUW.
@cordianss: @hetvai7 no nie jest 50-50 tylko jest większa szansa na wygranie gierki bo meta wymaga grania wokół robali i po prostu jako adc starasz się nie intowac i farmic bo realnie botlane przez 1/3 laning phase to 1v1. Zresztą nie opłaca się grać adc niczym oprócz mf na soloq realnie, bo gierki albo trwają bardzo krótko i w 10 minut można zrobić taką przewaga że nie da się przegrać albo
@cordianss:

Nie wiem jak w tym sezonie, bo na razie odpuściłem sobie rankedy, ale w poprzednim jako feednięty 3/0 adc, potrafiła mi na bota zejść byle 0/2 Kata (na moim lvl xD) i mnie wybombić. Za to byłem mega zszokowany, jak wiele potrafią zdziałać bruiserzy, przy jednoczesnym byciu strasznie stankowanymi. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.
@cordianss nie grałeś na Pyke czy coś z Yuumi. Nawet jak stoisz za wieżą, to we 3 z junglerem robią ci dive. Bot i tak się nafeeduje, bo wywali się twój supp, potem supp+jg. Jak oni mają 3/0 a ty 0/0, to stanie pod wieżą nic nie daje, bo oni się snowaballują, a potem biorą wieże, a ciebie jak miniona.