Wpis z mikrobloga

Uważam, że #blackpill powinien być zreformowany pod tym względem, że nie wzrost, a morda jest głównym czynnikiem naszych niepowodzeń z samicami, bo ile patrzę na ulicy kiedy chuop ma dobrą morde, a ma od 175 do 185 cm to trzyma za rękę fajną petardę która jest prawie tak samo wysoka lub czasem o ciut wyższa od chuopa, a nigdy nie widuje wysokiego brzydala 190 cm (czyli tacy jak ja) z loszką no chyba, że z wielorybem, lub samotną matką, u której gra role beciaka po niższym od niego chadzie, sam jak miałem kiedyś konta na gówno apkach to miałem w parach tylko samotne madki, wieloryby lub Instagramowie juleczki szukające nowych followersów, a gdy wychodziłem na miasto lub klubów to pijane p0lki uciekały ode mnie jak od trędowatego, lub śmiały się otwarcie z mojej aparycji. Zdaję sobie sprawę, że są karlice 150cm co chcą typa do 2m , ale uważam, że to i tak są marginesami...

#p0lka #p0lki #p0lek #k0biet #k0biety #k0bieta #kobieta #kobiet #kobiety #polka #chad #logikarozowychpaskow #zwiazki #tinder
#przegryw #badoo #sympatia #fotkapl #milosc #hipergamia #seks #julka #cuckold #erasmus #natura ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
@wiecznysingiel97trt: copujesz, jak masz 190 i nie masz baby to przez mentalcelizm, morda jest lepsza tylko jak jestes bardzo mlody, z czasem wzrost taki jak Twoj daje coraz wiecej. I morde mozesz looksmaxowac a wzrost nie. Oczywiscie nie mowimy o bradach pittach i innych takich ekstremach
  • Odpowiedz