Wpis z mikrobloga

Jak jest kasa to zaraz można zrobić zęby,


@Wight: dokładnie! Sam jestem w takiej złej sytuacji, że mam krzywe zęby i musiałbym iść raczej już na kompletną operację. Nawet nie wiem jak to miałoby wyglądać, taka naprawa.. Krzywe górne i dolne jedynki, które na siebie nachodzą, powodują bardzo brzydki uśmiech. Nie mogę się uśmiechać, a nawet już od jakiegoś czasu 'mówić szeroko'. To serio od 15 lat tak chodzę i dołuje
@eloar: wiem palnąłem głupotę. Bardziej chodziło mi o to, że ludzka atrakcyjność (zwłaszcza kobiet) ma rozkład normalny, czyli najwięcej jest osób o średniej atrakcyjności, i najmniej super atrakcyjnych i super nieatrakcyjnych. Tak samo z inteligencją. Więc w takim układzie nie ma #!$%@?, żeby większość była powyżej przeciętnej
@KodakPlamisty: nie pisałem, że to w pakiecie jest, tylko, że jest taka możliwość. Zresztą jak masz wystarczająco kasy to w oczach wielu kobiet piękniejesz bo jesteś jak to się mówi bardziej zaradny życiowo i możesz zapewnić to eghem bezpieczeństwo ( ͡º ͜ʖ͡º)

Sam jestem w takiej złej sytuacji, że mam krzywe zęby


@smallboobslover: też miałem, odstające jedynki górne i krzywe dolne zachodzące na siebie. I