Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #sejm #pis #po #tusk https://twitter.com/szachmad/status/1752642938297852362?t=WUloKSDjIPqEbXYNQKsJXA&s=19

No, wrócił Tusk to i wróciły poważne afery. Wkoncu możemy poczytać o prawdziwym skandalu jakim jest zakup dużego telewizora do biura premiera a nie jakichś pierdołach typu wpuszczenie 200k imigrantów czy miliardach przewalonych na Ostrołękę i jakichś pegazusach. #polityka
  • 35
To mi pokazuje, że inteligenty elektorat miał dość przed 2014 PO i ich opieszałości.


@GajuPrzegryw: o to, to - dla mnie PO to partia, która nic nie robiła przez 10 lat. Ludzie o kwotę wolną walczyli co roku i atakowali polityków za to, sprawy lgbt - wychuyali mniejszość 0 jest słynne zdjęcie pustej sali sejmowej aborcji, brak obniżki podatków, likwidacji zus dla samozatrudnionych - były tylko podwyżki vatu, który jest ciągle
@PodmorskiChomar: No i mają rację. To jest jakiś ultra OLED do oglądania filmów, a nie telewizor do konferencyjnego.

Do konferencyjnego najlepiej kupić dedykowane rozwiązanie np. seria Samsung QMB albo DELL-a jakiegoś z serii C.
Ktoś po prostu #!$%@? nie swoje pieniądze i nie ma pojęcia co robi. Mamy klaskać?
@murdoc: Dokładnie, też to powtarzam. Do tego ich elektorat nie ogarnia takich detali jak różnica między milionem a miliardem. Afera na kilkanaście mln jest większa niż jakieś marne 2 mld.
@murdoc: na szczescie napisanie ustawy w siedzibie Siemensa, przejmowanie spółek i urzędów osiłkami, zamknięcie strategicznych epokowych inwestycji(cpk, EJ, port Swinoujscie), wpuszczenie żywnosci z UA bezcłowo i wycofanie sie ze wszystkich obietnic wyborczych to nie są afery a na pewno nie działanie na szkode panstwa. ***** PiS MORDO, JAGODNO MORDO, USMIECHNIETA POLSKA WOLNE MEDIA EOEOOEOE
@PodmorskiChomar: trochę masz rację, ale to jednak nic nie wnosi:
- użeranie się z PADem nic nie daje, nic nie wniosło i nic nie zmieniło
- uwolnienie TVP od propagandy jest czysto symboliczne,
- podwyżka dla nauczycieli - ok, dla mnie to jednak podwyżka gdzieś podatków lub dalsze i większe zadłużanie,
- aborcja? - spór od lat, który można grilować, a nic nie wnosi. Firmy transportowe maja w dupie aborcje,
-
od zawsze to mówię: nie ma sensu wałkować pisowcom afer na miliony/miliardy, bo dla nich to jakaś chora abstrakcja i od razu następuje wyparcie.


@murdoc: trochę tak, trochę nie. Słyszałem to już dawno od jakiegoś korwina czy innego mentzena, ale nie do końca się zgadzam. Imo najlepiej to zobrazować jak odległość w basenach olimpijskich.

Na przykład: Sasin #!$%@?ł 70 milionów. Za tą kwotę mógłbyś kupić X nowych samochodów marki BMW serii