Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@SiDi
W naszym wypadku objawy to trzęsienie uszami, sporo woszczyny w uszach, czarne śmierdzące grudki wyrzucane z ucha przy trzęsieniu głową. Myślę że gdyby kota szybko zabrać do weta to diagnozowanie zamiast ponad 1k PLN byłoby o wiele tańsze (tutaj kot miał problemy nieznaną ilość czasu, bo od odłowienia istniały). Utulcie swoje kitku ()
@samarin dzięki, podejrzewam, że u nas aż tak drastycznie nie ma, no ale jeździmy po wetach i dupa. Padło podejrzenie, że też może alergia, więc już dość długo mamy mono dietę eliminacyjna. Mam nadzieję, że wasze kitku nie zauważy brak ucha i będzie śmigać jak ta lalal
@SiDi
U nas faktycznie były podejrzenia alergii, ale to przez to że zanim ucho było podreperowane to nie szło dobrze go wymazać, robiliście wymazy podstawowe (cytologia)?
@samarin był pobierany wymaz. Wychodziły: wydzielina woszczynowa, ziarniaki i łuski rogowe. Teraz jedziemy do kolejnego weta, niby specjalista od uszu, ale już powoli tracę nadzieję na poprawę i będzie z tym żyła. Albo jednak alergia pokarmową i w końcu znajdziemy co ja nie uczula