Wpis z mikrobloga

czemu większość ludzi na różnych forach internetowych np tutaj, uważają że wygląd jest najważniejszy. Ja jestem względnie przystojny (i skromny :D). A wnioskuję z dużej ilości par i randek na tinderze. Po pójściu na 1-2 randki kontakt się urywa, dostaję ghosta. Zastanawiam się nad przyczynami tego. Nie rozumiem, co w moim zachowaniu może nie odpowiadać kobietom. #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #tinder #redpill #blackpill
  • 12
Też to zauważyłem, że jak po 2-3-4 randkach ja się nie odezwe, to równie dobrze mogę skasować numer telefonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Krol_Karo raz laska odezwala sie minute po pierwszym spotkaniu, drugie spotkanie ktore zaporponowalem bylo o wiele lepsze, ja napisalem po nim pierwszy niby bylo dogadywane 3 spotkanie ale w koncu zghostowała takze xDD

@soshiu: to ze moze jestes przystojny to nie znaczy ze wpadasz
@soshiu: poza możliwymi przyczynami, o których pisali inni, to jeszcze jest opcja że po prostu in real life jesteś mocno inny od tego co zapowiada Twój profil. I nawet nie chodzi o to, że na żywo jesteś brzydszy tylko o to, że laska czego innego się spodziewa. Mam wrażenie, że to jakaś plaga (może w drugą stronę tak samo), że ktoś ma np. profil "sportowca" a na spotkaniu okazuje się, że
@soshiu: ja mam znowu odwrotnie, zeby wyjsc z jakas nową na miasto, a nie ze starymi kmpelami to masakra. Ciagle zajete, ciągle ghosting. Jak sie raz spotkam w duzej czesci przypadkow chcą znow i znów. W tym sex. Ale zeby doszlo do 1 spotkania... odechciewa mi sie.

Najlepsza moja byla, z 3miechy gadania, ghosting 1mies przed pierwszym spotkaniem. Sama w koncu po tym miesiacu zaproponowala, pomimo, ze tak monstrualnie zajeta.
Po