Wpis z mikrobloga

@vulfpeck wolalbym jej przesunac wiek inicjacji seksualnej, niz musiec rozwalac jej organizm. Poza tym taki wlasnie jest plan, jak rozmowa, ale obecnie ma 7 lat, wiec temat seksu jeszcze przed nia.
Tabletka po nie jest bezpieczna dla zadnej kobiety, zwlaszcza w tak mlodym wieku, w fazie rozwoju hormonalnego. Nie jestem zamordysta, zeby tego zakazywac, ale tez jestem swiadomy, jakie spustoszenie moze to wywolac.


@Dymass: czyli nadal uważasz że alternatywa w postaci ciąży w wieku 15 lat jest mniej problematyczna zdrowotnie i społecznie?

Moze trzeba edukowac, aby np przesunac wiek inicjacji seksualnej w gore. Nie prawem, a obyczajem.


@Dymass: XD

no interesuje,
@Wobbuffet @Morf @vulfpeck tlumacze Wam jak krowie na rowie jakie zagrozenie niesie dla organizmu 15latki wtloczenie w siebie takiej ilosci hormonow, kwestie mojej corki podalem jako jeden z powodow, po co sie tym interesuje, ale Wy oczywiscie zasraliscie szachownice XD
@Dymass: sam mówisz że pomimo antykoncepcji musieliście się ratować tabletką a potem mówisz że chcesz odebrać taką możliwość innym.
Wiesz jak wyglądają skutki brania takiej tabletki a potem mówisz że można by ją łykać co tydzień (pomimo że widziałeś skutki po jednorazowym wzięciu).
A na koniec odnosisz się do wieku, tak jakby gumki pękały tylko pełnoletnim.

Tyle sprzeczności to ja dawno nie widziałem XD
@vulfpeck: konsereatywny liberalizm - konserwatywnym w stosunku spraw społecznych, liberalnym względem spraw gospodarczych. Ja wiem ze wykopki, zarówno jedna i druga strona nie przekracza 105iq, ale na Boga, troszkę się zaangażujcie umysłowo
@graczqawodd:

konsereatywny liberalizm - konserwatywnym w stosunku spraw społecznych, liberalnym względem spraw gospodarczych


nigdy nie przestanie mnie śmieszyć ten fikołek xD
nie ma liberalnej gospodarki, bez liberalnego społeczeństwa.