Wpis z mikrobloga

To jest Casio GA-2100, dla nieobeznanych. Kupiłem go jako używkę i w sumie sobie chwalę jako zegarek do tzw. tłuczenia. Ale! O ile w dzień jest nieźle to w nocy ta tarcza jest zwyczajnie nieczytelna. Wskazówki świecą bardziej sobie niż mnie, indeksy nie świecą w ogóle, jest podświetlenie ledem ale ono mało co pomaga bo podświetla głównie ten mały LCD. I teraz pytanie: czy widział ktoś zegarek:

- podobny rozmiarem albo mniejszy
- w miarę tani (do 500 powiedzmy ale jak będzie coś super pasującego to się wykosztuję)
- ze wskazówkami i indeksami które świecą jak fiks albo jak tryt
- z alarmem (dla mnie ważne)
- wodoszczelny do co najmniej 100 metrów, lepiej 200
- wytrzymały

Pomocy!

#zegarki #zegarkiboners #zegarek
phty - To jest Casio GA-2100, dla nieobeznanych. Kupiłem go jako używkę i w sumie sob...

źródło: 1000013440

Pobierz
  • 15
  • 1
@phty AWG-M100, jeśli w ogóle jest jeszcze dostępny. Ma wszystko, co ten, ale dodatkowo jeszcze Waveceptor. I jednak jakaś w miarę sensowną lumę, choć dużo gorsze podświetlenie (pomarańczowe; to dość stary zegarek).
  • 1
@Marek_Tempe O proszę, czyli nadal go robią.
@phty No, także polecam obejrzeć sobie jakieś testy na YT, żebyś zobaczył jak wygląda wielkościowe (no, jest trochę grubszy niż Casioak, ale do zniesienia) i jak wygląda czytelność w nocy.
@phty: kurde, panie. W kwestii wyglądu G-shock to jak szminka dla kobiet. Wszystkie kolory i odcienie.
Zwłaszcza tak popularny design jak twój.
Ten jest fajny ale nie do końca?
jakby tak był z jakiś jasnym akcentem?
Nie ma sprawy, mamy 8 odcieni jak szarości w polskiej tęczy.
Wejdź na stronę Casio, kategoria zegarki podkategoria G-shock, pofiltruj i podziwiaj wybór.
@phty: to idź do okulisty, ta żarówka wystarczająco podświetla ten cyfrowy zegar. A jak ci tego nie robi (albo masz slaby wzrok), to czekam cie wizyta u specjalisty. Kupujesz jeden z tamszych (a rym bardziej uzywany) zegarków sprawdzonych na całym świecie i jeszcze płaczesz? Ile za niego dałeś? 100 pln? Nie osmieszaj się, nowe latają po 500
@phty: no rozumiem, dlatego masz do wyboru milion innych, bardzo podobnych ale już bardziej czytelnych. Zaszalej, dopinguje ci, bo ten czarny to rzeczywiście zły pomysł( ͡° ʖ̯ ͡°)
@phty: kup sobie Casio ae1200wh w kolorystyce jaka ci pasuje. Możesz do niego dokupić bull bar lub szkło hartowane na wyświetlacz. To są bardzo popularne zegarki i łatwo dostaniesz akcesoria do nich. Masz tam 100m wodoszczelności i przyjemne, bursztynowe podświetlenie, które nie razi w oczy w ciemnościach, a jest niesamowicie czytelne.